Binamıza Turkcell Superonline fiber altyapı talebinde bulunmak istiyorum

turgutreis mah birgül sok  nolu adreste bulunmaktayım binamıza fiber altyapı destegı talebınde bulunmak ıstıyorum konuyla ılgılı yardımcı olurmusunuz?

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)

Merhaba;

Fiber altyapıların maliyeti çok yüksek teknolojik yapı gerektiren çalışmalardır. Bu sebeple toplu konutlar, siteler gibi abone yoğunluğu olan bölgelerde daha hızlı çalışmalar yürütülür. Bireysel binalar veya müstakil yapılarda özel fiber hat çekimi Turkcell Superonline ve diğer Türk Telekom fiber altyapısıda çok düşük ihtimal hatta çekilmesi mümkün değildir.

Örneğin mahallenize Türk Telekom fiber altyapı geldi ancak sokağınıza veya binanızın önünden geçmemişse VDSL internet hizmetinden faydalanırsınız. VDSL internet altyapısı fiberden eve kadar gelen kablonun bakır kablo ile verilmesidir. Hızlar tıpkı fiber gibi 100 Mbps’ye bakır kablolar ile ulaşabilmektedir.

Yine daha detaylı bilgiler için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Uzman üzerinde 3 Nisan 2018 cevapladı.
Yorum Ekle

bir çok yere sordum ama bana hep aynı gerekçeler sunuldu altyapınız yok diye bu alt yapı denen şeyin telefon direkleriyle sağlanacağını söylediler bizim mahallede de bunun olması şuan için mümkün değil ama bazı evler telefon hattını direk eve çekebiliyorlar aynı şey benim evim içinde mümkünmüdür

 

Onaylı üzerinde 11 Mayıs 2018 cevapladı.
Yorum Ekle

Tek hat üzerinden birkaç daire faydalanamaz. Direkten alınan kablonun bir kutuya ordan da dairelere dağıtılması lazım. Eğer çözüm bulamıyorsanız https://faturali.net/urun/4-5g-vinn-turkcell-superbox/ buraya tıklayın geçici olarak altyapınız gelene kadar bu internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Uzman üzerinde 26 Mayıs 2018 cevapladı.
Yorum Ekle
  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası and kullanım şartları.