Telefonsuz internet başvurusu, Telefonsuz internet başvuru formu

Yalın internet başvurusu, Yalın internet başvuru formu (Adsl-Fiber)

Yalın internet başvuruları

Telefonsuz internet başvuru, Yalın internet başvuru; Aşağıdaki başvuru formu aracılığı ile ev internet kullanıcıları veya yeni internet almak isteyen müşteriler, küçük işletme sahibi esnaflar, orta ve büyük işletmeci kurumsal firmalar hat taşıma ve yeni internet başvuru formunu kullanabilir. Superonline, Vodafone, Dsmart, Digiturk, Türk Telekom (Ttnet), Millenicom gibi tercihler yaparak başvuru talebinizi gönderebilirsiniz.

Telefonsuz internet başvuru formu

Yalın ve Telefonsuz internet (Adsl, Vdsl, Fiber)

Kimler için idealdir?

Yalın internet hizmeti eğer telefona ayrı internete ayrı ücret ödüyor ve bu hizmetleri tek çatı altında birleştirerek hem maliyetten kar elde etmek hem de üzerinizde fatura yükü ve sorumluluğu olan telefon hattından kurtularak telefonsuz internet sahibi olmak isteyenler için idealdir.

İnternet hattınızı yalın yapmak yerine telefonlu hizmet birleşimi yapmak daha ucuz internet kullanımı sağlayabilir. Telefon olmayan internet tercihinde fiyatlar telefonluya göre birazcık daha pahallı kalabilir.

Yeni internet başvurusu yapacaksanız bu hizmet (Yalın); ADSL, VDSL ve FİBER internet paketlerinde de geçerlidir.

Telefonsuz internet hattı daha mı hızlı?

Hayır, internet hattınızın telefonlu veya telefonsuz olması hıza etki etmez. Hızınız santral mesafesine bağlı olarak XX Mbps’e kadar desteklenir. Aynı data hattı üzerinden sinyalin aktarılışının hıza etki edeceği düşünülmemelidir.

Mevcutta hattın size gönderileceği mesafe ve şebeke üzerindeki kullanım yüküne göre hızlar değişir.

Telefonsuz internetlerde hızlar ise; “4 Mbps”, “8 Mbps”, “16 Mbps” olarak ADSL, “24 Mbps”, “35 Mbps”, “50 Mbps”, “100 Mbps” olarak VDSL ve “10 Mbps”, “25 Mbps”, “50 Mbps”, “100 Mbps”, “1000 Mbps” olarak FİBER internet olarak değişir. Bu hızlarda MBPS’e kadar ibaresi ise maksimum alacağınız hızı gösterir.

Yalın internet kotalı ve kotasız paketler

Kotalı veya kotasız olarak tercihler yapılabilir. Kotasız AKN’siz yalın internet kampanyalarındaki hızın yüksek oluşu Upload hızınızın da yüksek olacağı anlamına gelmez. Upload hızları Kotalı paketlerde 1 Mbps, 2 Mbps, 5 Mbps ve 20 Mbps olarak değişir. Kota dolarsa hız yine aynı şekilde düştüğünden indirme hızınız da düşecektir. Kısaca özetlemek gerekirse bağlantı hızından ziyade yükleme (dosya indirirken veya yüklerken) hızı önemlidir.

Kaç günde bağlanır?

Yalın internet hattının bağlanması başvuru sözleşmelerinin imzalanmasıyla alakalı olarak 7 güne kadar sürebilir. Ortalama 5-6 gün içinde bağlantı kurulmaktadır. Eğer fiber internet altyapınız varsa hizmet daha hızlı aktif hale getirilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP