Vodafone fiber internet hizmetlerinde Superonline kullanıyor
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Süperonline internet, Vodafone Superonline nasıl, müşteri hizmetleri

Vodafone Superonline Fiber internet

Vodafone ile Turkcell Superonline; Vodafone fiber internet ve vodafone fibermax kampanyalar dahilinde 100 Mbps, 1000 Mbps internet kampanyalarını görüyor olabilir ve aklınıza şu sorular gelebilir? Evimde, binamda Vodafone fiber altyapısı yok nasıl bağlanırım, fatura ödeme, fatura sorgulama, başvuru sorgulama, müşteri hizmetleri ve telefon numaraları gibi sorularınızın yanıtını özet olarak size şu şekilde verebiliriz.

Vodafone fiber internet hangi altyapıyı kullanır?

Vodafone sadece kendi çektiği fiber optik kablolar üzerinden fiber hizmeti vermez. Ortak Kullanım olarak diğer firmalar üzerinden de fiber bağlantı ve kampanyalar sunmaktadır. Hizmet; Ortak Alyapı Şirketi (OAŞ) hizmeti olarak şu firmalar üzerinden sağlanır;

  1. Vodafone kendi altyapısı olduğu yerlerde fiber internet verir.
  2. Vodafone Türk Telekom fiber altyapısının olduğu bölgelerde fiber internet hizmeti verir.
  3. Vodafone Türkcell Superonline fiber altyapısı üzerinden hizmet verir.

Kısaca;

Hangi fiber hizmet altyapısı varsa kullanılmaktadır.

Vodafone superonline nasıl?

Hizmetin hızının yanında en önemli özelliği hızlı teknik servis, hızlı internet bağlantısı ve ücretsiz modem desteği ile maksimum hızda internet alabilmenizdir.

Vodafone Superonline müşteri hizmetleri

Vodafone Süperonline ile internet hizmeti alıyorsanız müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler Vodafone Müşteri hizmetleri (0850 542 0 542) numaraları telefon üzerinden olmalıdır.

Vodafone Superonline fatura ödeme

Superonline fiber altyapısı üzerinden Vodafone kampanyalarından yararlanıyorsanız faturalarınızı Vodafone olarak ödemelisiniz. Fatura sorgulama kısmına Superonline Fatura sorgulaması yaparsanız faturanızı göremeyebilirsiniz. Faturalamalar aylık olarak Vodafone tarafından hazırlanarak tarafınıza çıkar.

Vodafone Superonline arıza kaydı

Arıza kaydı yapmak istediğinizde yine Vodafone aranmalıdır. Sorunun çözülemediği durumlarda kısa sürede Superonline yetkili servisler tarafından müdahale yapılabilir. Ancak kaydınızı Vodafone ile açmalısınız.

Vodafone Superonline Hız

Fiber hizmetlerde hız avantajı Mbps’ye kadar olmamasıdır. Yani alacağınız hız 50 Mbps, 100 Mbps ve 1000 Mbps gibi net hızlar olur. En yüksek hızda internet hizmeti alabilirsiniz.

Vodafone Superonline iptali

Vodafone ile Superonline altyapısı üzerinden internet aldığınızda iptal işlemleri için Vodafone’ye başvurmalısınız. İptal dilekçeniz Vodafone Müşteri hizmetlerine gitmeldiri. Buraya tıklayın iptal işlemlerini öğrenin. Kısa sürede başka bir kuruma gitmeye gerek kalmadan iptal işleminiz gerçekleştirilir.

Vodafone Superonline altyapı sorgulama

Vodafone fiber hizmetler için Turk Telekom, Superonline ve Vodafone sorgularının yapılması gerektiğinden Buraya tıklayın size altyapınızın uygunluğunu kısa sürede belirtelim. Aksi durumda sizin bu 3 kurumdan ayrı ayrı internet altyapılarını web siteleri üzerinden sorgulamanız gerekecektir.

Not: Hizmet muhattabınız Vodafone olduğundan tüm bilgi, sorgulama, arıza, iptal, nakil, devir gibi işlemler Vodafone müşteri hizmetleri tarafından yürütülmelidir.

Vodafone için diğer faydalı bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP