Vodafone net adres değişikliği formu, süpernet adres değiştirme
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Süpernet nakil, adsl, fiber nasıl nakil yapılır, internet nakil dilekçesi

Vodafone Süpernet nakil, nakil evrakları, nakil dilekçesi

Vodafone Süpernet evde internet adsl, fiber veya fibermax hizmeti kullanırken adres değişikliği yapmanız gerekebilir. Ev internetini aynı kampanya dahilinde bağlı olduğu adresten alarak bir başka adrese taşınmasına nakil denir. Nakil işleminizi 1 dilekçe ile kolayca yapabilirsiniz.

Vodafone süpernet adsl ev internet hattı nasıl nakil yapılır?

Aşağıdaki bağlantı üzerinden nakil dilekçenizi indirerek doldurun ve faks yoluyla, mail yoluyla Vodafone’ye iletin. Dilekçeniz ulaştığında teyit amaçlı aranarak işleminiz gerçekleştirilir. Müşteri hizmetlerinizi arayarak nakil talebinde de bulunabilirsiniz.

Vodafone net nakil işlemleri telefonsuz internet (yalın internet) veya telefon hatlı internet hizmetlerinde de kullanabilirsiniz. Bu hizmetlerin tamamını tek dilekçe ile başka adrese aktarmanız mümkündür.

Vodafone nakil dilekçesi, nakil dilekçesi örneği;

Vodafone net nakil dilekçesi için tıklayınız >>

Ekteki nakil için gereken dosyayı indirerek doldurun, 0216 556 31 73 numaralı faksa göndermelisiniz.

Vodafone Süpernet nakil için gereken evraklar

Vodafone hattınızı nakil (başka adrese gönderme, adres değişikliği) formunu doldurup kimlik fotokopinizle birlikte fakslayın.

  • Hat sahibinin kimlik fotokopisi
  • Hat sahibi tarafından imzanlanmış nakil dilekçesi

Nakil dilekçenizin ve kmlik fotokopinizin okunaklı olduğundan emin olun.

Vodafone süpernet fiber ev internet adresi değiştirme, başka adrese taşıma

Vodafone yalın internet (telefonsuz internet) fiber internet ve fibermax hizmetlerinde yine aynı işlemler geçerlidir. Bu hizmetlerin tümü aynı dilekçe ile başka adrese nakil yapılabilir.

Fiber kullanıyorum yeni adreste fiber altyapısı yok

Fiber internet kullanıcılarının hizmetlerinin devamı için gidecekleri adreste fiber altyapısı olması gerekecektir. Eğer yeni adresinizde fiber yoksa mevcut fiber internet hizmetiniz en hızlı telefonsuz adsl internet hizmeti veya telefonlu adsl hizmeti ile değiştirilir. Sabit telefon hattı veya voip telefon hattınız varsa telefon numaranızda değişiklik olmaz.

Vodafone telefonsuz adsl kullanıyorum yeni adreste fiber altyapısı var

Eğer adsl hizmetlerinden birini alıyor ve yeni adreste fiber varsa, internet hattınız talebinize göre size en uygun gelen koşulda fiber internet hizmeti veya Vodafone kendi fiber altyapısı varsa fibermax hizmeti ile değiştirilir. Bundan sonra fiber hizmetlerden faydalanılır.

Vodafone adres değişikliği kaç günde yapılır, vaodafone başka adrese kaç günde taşınır?

Vodafone nakil, diğer firmalarda olduğu gibi yeni hat bağlatma vay churn (hat taşıma) işlemleri gibidir. Hat talebinizin iletilmesi ile işlemler ancak 3-10 gün içerisinde bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak değişim gösterir. Eğer bölgede yoğunluk yoksa aynı gün hattınız bağlanabilir veya yoğunluk varsa bu süre 10 güne kadar bile çıkabilir. Bu sadece Vodafone’ye özel bir uygulama değildir ve tüm servis sağlayıcılar için geçerlidir.

Firmanın kendi altyapısı varsa 24 saat içerisinde hattınız bağlanır.

Vekaletname ile nakil yapılabilir, Vodafone nakil dilekçenizi doldurduktan sonra sizi Vodafone Müşteri Hizmetleri arayarak bilgi teyidi yapacaktır.

Şunlara dikkat edin;

  1. İmza eksikliği
  2. Okunaksız kimlik faksı
  3. Okunaksız dilekçe faksı
  4. Vekilse (vekaletnname ile kendi kimliği)

Eğer nakil için faks göndermekte zorlanıyor veya başaramıyorsanız; dilekçenizi ekteki dosyada belirttiğimiz şekilde yazarak ve imzalayarak resmini çekin. Kimlik fotokopileri ve dilekçe resimlerinizi “netyardim@vodafone.com” adresine mail yoluyla gönderin.

Devir faksı gönderdikten sonra tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Vodafone net nakil dilekçesi için tıklayınız >>

Not: Yukarıdaki işlemleri online olarak yapmak size zor geliyorsa Vodafone Cep Shop mağazalarından birine giderek nakil işlemleri için gereken yardımı alabilirsiniz.

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP