Vodafone Pass Youtube, Vodafone Pass İzlesene paketi
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Pass Video

Vodafone Pass Video (Pass Youtube, izlesene.com)

Vodafone Pass video paketi ile Youtube ve izlesene siteleri üzerinden sınırsız video izleme keyfinden faydalanabilirsiniz. Vodafone Pass video fiyat 12 TL ile 18 TL olarak uygulanır. Pass video SMS başvuru için Red Paket kullananlar veya, Red kullanmayanlar  KISA MESAJ gönderebilir. “Pass video paketi” içeriğindeki sosyal video kanallarında internet kotası harcamadan özgürce videolar izlemeye olanak sunar.. Vodafone hattınız ile Pass video tarifelerinen birine geçtiğinizde kota aşımı, kota dolumu sorunu yaşamadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Faturasız hat kullananlar veya başka operatörde olanlar aşağıdaki başvuru butonu ile hatlarını Vodafone’ye taşıyabilir.

Vodafone pass video başvuru

Vodafone pass video için;

  • Red 10 ve 15 tarifesinde olanlar: VIDEO2  3636
  • Red 20 kullananlar: VIDEO12  3636
  • Red tarifelerinde olanlar: VIDEOPASS  3636
  • Red’li olmayanlar: PASSV  3636

yazıp kısa mesaj gönderebilir.

Vodafone Pass video fiyatları

Pass video paket fiyatları;

  • Red paketlerine ek ayda: 12 TL
  • Red paket kullanmayanlar ayda: 18 TL

Vodafone Pass video paketinde nelere dikkat edilmeli?

İnternet üzerinden video izleme alışkanlığınız varsa pass video paketi ile faturanıza ek ücret ödeyerek sınırsız şekilde online olarak internet üzerinden hem uygulamaları kullanarak hem de web sitelerine giriş yaparak kotayı düşünmeden filmler, müzikler ve videolar izleyebilirsiniz. Bunlar ücretsiz olarak sunulduğundan internet kotasından yemez. Ancak dikkat etmeniz gereken ise; video izlerken veya uygulama üzerinde reklamlar göreceksiniz. Bu reklamlar başka sitelerin tanıtım reklamlarıdır. Bu reklama tıklarsanız sizi başka sitelere yönlendirir. Yönlendiğiniz site internet kotanızdan harcar. Mevcut internet paketiniz varsa onu kullanır. Paketiniz yoksa ücretli internet almış olursunuz. Reklamlara tıklamazsanız ücret ödemeden özgürce kullanabilirsiniz.

Vodafone pass video hizmetinden kimler faydalanabilir?

Pass paketleri bireysel faturalı hat kullanan müşteriler içindir. Başka operatörden GSM hizmeti alanlar Vodafone faturalıya geçerek kullanabilir. Mevcutta faturasız Vodafone müşterileri ise hatlarını faturalı yaparak yararlanabilir. Pass paketlerinden Red tarifelerinde olmayan faturalılarda yararlanabilirler. Red 10, 15, 20 paketlerine otomatik olarak tanımlanmaktadır. Diğer red tarifeleri kullananlar ayda 12 TL, faturalı kullananlar ise ayda 18 TL ek ödeyerek kampanyaya dahil olabilir.

Diğer Vodafone Pass Paketleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP