Pass müzik başvuru, Red pass muzik fiyatları, kısa mesas, SMS
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Pass Müzik

Vodafone Pass Müzik (Pass fenomen, Power ve Karnaval)

Vodafone Pass müzik ile Karnaval, Power App ve Fenomen radyolardan faydalanabilirsiniz.. Vodafone Pass Müzik fiyat 12 TL ile 18 TL olarak uygulanır. Pass Müzik SMS başvuru için Red Paket kullananlar MUZIKPASS  3636 ya, Red kullanmayanlar ise PASSM  3636 ya KISA MESAJ gönderebilir. “Pass Müzik paketi” içeriğindeki radyolardan internet kotası harcamadan özgürce radyo dinlemenize olanak verir. Vodafone hattınız ile Pass Müzik tarifelerinen birine geçtiğinizde kota aşımı, kota dolumu sorunu yaşamadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Faturasız hat kullananlar veya başka operatörde olanlar aşağıdaki başvuru butonu ile hatlarını Vodafone’ye taşıyabilir.

Vodafone pass müzik başvuru

Vodafone pass müzik paketine başvuru için;

  • Red tarifesinde olanlar: MUZIKPASS  3636
  • Red’li olmayanlar: PASSM  3636

yazıp kısa mesaj gönderebilir.

Vodafone Pass Müzik fiyatları

Pass müzik paket fiyatları;

  • Red paketlerine ek ayda: 12 TL
  • Red paket kullanmayanlar ayda: 18 TL

Vodafone Pass Müzik paketinde nelere dikkat edilmeli?

Paketlerdeki radyoların reklamlarına dikkat edin. Uygulama üzerinden reklam geldiğinde tıklarsanız başka siteye gidersiniz ve bu ücretli internet yani kotanızdan yiyen duruma sebebiyet verebilir. Hem web sitelerinden hem de uygulamalar üzerinde ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Vodafone pass müzik hizmetinden kimler faydalanabilir?

Pass paketleri bireysel faturalı hat kullanan müşteriler içindir. Başka operatörden GSM hizmeti alanlar Vodafone faturalıya geçerek kullanabilir. Mevcutta faturasız Vodafone müşterileri ise hatlarını faturalı yaparak yararlanabilir. Pass paketlerinden Red tarifelerinde olmayan faturalılarda yararlanabilirler. Red 10, 15, 20 paketlerine geçerek 18 TL yerine 12 TL ödeyerek kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Diğer Vodafone Pass Paketleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP