Vodafone whatsapp, Vodafone messenger paketleri, tarifeleri fiyatları
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Pass iletişim

Vodafone Pass İletişim (Pass Whatsapp, Messenger ve Vodafone Call+)

Vodafone Pass iletişim kampanyası ile Whatsapp, Messenger ve Vodafone Call+ mesajlaşmalarından faydalanabilirsiniz.. Vodafone Pass iletişim fiyat 6 TL ile 9 TL olarak uygulanır. Pass İletişim SMS başvuru için Red Paket kullananlar ILETISIMPASS 3636 ya, Red kullanmayanlar ise IPASS 3636 ya KISA MESAJ gönderebilir. “Pass iletişim paketi” içeriğindeki sosyal iletişim kanallarında internet kotası harcamadan kullanmaya olanak sunar.. Vodafone hattınız ile Pass iletişim tarifelerinen birine geçtiğinizde kota aşımı, kota dolumu sorunu yaşamadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Faturasız hat kullananlar veya başka operatörde olanlar aşağıdaki başvuru butonu ile hatlarını Vodafone’ye taşıyabilir.

Vodafone pass iletişim başvuru

Vodafone pass iletişim paketine başvuru için;

  • Red tarifesinde olanlar: ILETISIMPASS 3636
  • Red’li olmayanlar: IPASS 3636

yazıp kısa mesaj gönderebilir.

Vodafone Pass iletişim fiyatları

Pass iletişim paket fiyatları;

  • Red paketlerine ek ayda: 6 TL
  • Red paket kullanmayanlar ayda: 9 TL

Vodafone Pass iletişim paketinde nelere dikkat edilmeli?

Bu paketler sayesinde günlük kullanım alışkanlıklarına göre sıkça kullandığınız bu ağlarda video, resim, müzik, mesaj gibi sınırsız dosya paylaşımı ve mesajlaşma yapabilirsiniz. İletişim kanallarını kullanırken görüntülü ve sesli arama yapmayın. Görüntülü tekli veya grup görüşmeler veya videolu konferanslar yaparsanız internet kotanızdan harcarsınız. Yani hali hazırdaki internet paketinizden yersiniz.

Vodafone pass iletişim hizmetinden kimler faydalanabilir?

Pass paketleri bireysel faturalı hat kullanan müşteriler içindir. Başka operatörden GSM hizmeti alanlar Vodafone faturalıya geçerek kullanabilir. Mevcutta faturasız Vodafone müşterileri ise hatlarını faturalı yaparak yararlanabilir. Pass paketlerinden Red tarifelerinde olmayan faturalılarda yararlanabilirler. Red 10, 15, 20 paketlerine otomatik olarak tanımlanmaktadır. Diğer red tarifeleri kullananlar ayda 6 TL, faturalı kullananlar ise ayda 9 TL ek ödeyerek kampanyaya dahil olabilir.

Diğer Vodafone Pass Paketleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP