Vodafone adsl internet dondurma, Vodafone fiber internet dondurma
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone net süpernet hat dondurma, Vodafone ev interneti hat dondurma

Vodafone hat dondurma, Vodafone Süpernet ev adsl, fiber internet dondurma

Vodafone süpernet ile evde internet veya işyerinde telefonsuz veya telefonlu internet kullanıyorsanız hem adsl hem de fiber internet hizmetlerinizi dilediğiniz zaman dondurabilirsiniz. Hat dondurma; mevcut hizmetin belirli sürelere kadar dondurularak hizmetin süre sonunda tekrar aktif edilmesine hat dondurma denir. Vodafone ev internet ve işyeri internet için gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Süpernet hat dondurma ücreti ne kadar?

Vodafone hat dondurma talebinde bulunduğunuzda 29 TL olarak faturanıza ilave edilir. Hat dondurma ücreti her sefer için 29 TL’dir.

Vodafone telefonsuz internet internet kaç gün (kaç ay) dondurulabilir?

Vodafone Süpernet internet hizmetinizi dilediğiniz tarihlerde yılda en faz 2 sefer dondurabilirsiniz. Toplamda 6 ay (180 gün) hat dondurma hakkınız vardır. 3 ay (90 gün) olarak iki sefer dondurabilirsiniz. Adsl ve fiber hizmetler dondurulabilir.

Vodafone hat dondurma süresi boyunca fatura gelir mi?

Hattınızı dondurduğunuzda internet bağlantı ücreti aylık olarak gelmez. Yani erişim için ödediğiniz 49 TL, 59 TL gibi kampanya tutarı faturalanmaz ancak; bunların haricinde kalan KDV, taksitler gibi ekstra ücretler ve önceki aydan devirler ile hat dondurma ücreti faturalandırılır.

Vodafone hat dondurma nasıl yapılır?

Vodafone hattınızı dondurma için 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayacak hattınızı dondurma talebinde bulunabilirsiniz.

Dondurulan hat erken tarihte açılır mı, aktif edilebilir mi?

Örneğin; hattınızı 3 ay gibi bir süre dondurma talebinde bulundunuz ve 2 ay sonra hattı tekrar aktif etmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda Müşteri Temsilcisi ile irtibata geçerek hattın tekrar aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Taahhütlü aboneler hat dondurabilir mi?

İnternet hattınız üzerinde tahhüt bulunan aboneler yukarıda belirtildiği gibi senelik en fazla 2 kez toplamda 6 ay hat dondurabilir.

Hat dondurma taahhüt süresini uzatır mı?

Hattınız üzerinde tahhüt varken dondurma yaptığınız günler sayılmaz. Hattın tekrar aktif edildiği tarih itibari ile taahhüt süreniz kaldığı yerden devam eder. Dondurulan süre taahhütten düşülmez.

Vodafone fibermax internet hattı dondurma

Vodafone fibermax hizmeti sadece Vodafone kendi altyapısı olan bölgelerde verilen internet erişim hizmetidir. Eğer fibermax kampanyalarından yararlanıyorsanız hizmeti dondurabilirsiniz. Hat dondurma işlemi Senelik en fazla 2 sefer 180 gün olacak şekilde, tek seferde dondurmak istediğinizde en uzun hat dondurma süresi 300 gündür. Yani fibermax hizmeti tek seferde 10 ay dondurulabilir.

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP