Vodafone Adsl arıza, Vodafone fibermax arıza kaydı, arıza sorgulama
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone Net Süpernet Arıza Bildirimleri

Vodafone Net Arıza kaydı

İnternet hattınızı Vodafone Süpernet ile adsl, fiber ve fibermax kullanıyorsanız genel çalışmalardan, portlardan ve kullanıcı kaynaklı arızalar olabilir. Öncelikle kendi modem, pc, telefon, kablolar, switch, splitter gibi yan ürünler ve aparatlar kontrol edilerek arızanın sizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmelisiniz.

Fibermax ve fiber arızası

Fibermax hizmetinizi Vodafone, Türk Telekom, Superonline gibi altyapı kullanarak alıyor olabilirsiniz. Her şekilde arıza olduğunda veya bölgesel bir çalışma olduğunda bu firmaları aramak yerine Vodafone Net Müşteri Hizmetleri aranmalıdır. Arıza bildirim numarası üzerinden arıza kaydınızı bırakabilirsiniz.

Vodafone adsl ev internet arızası

Arıza bir Türk Telekom bölgesel çalışma, altyapı çalışması veya santral kaynaklı olabilir. Böyle durumların bilgisini hem Türk Telekom hem de Vodafone müşteri hizmetleri aranarak bölgesel çalışma olup olmadığı öğrenilebilir.

Vodafone arıza bildirim numarası

Vodafone internet kullanan abonele arıza bildirimleri, arıza kaydı ve arıza bilgisi almak için 0850 542 0 542 numaralı telefon hattını aramalıdır.

Vodafone arıza kaydı bırakma formu

Online olarak Vodafone ile iletişim kurmak için başvuru formunu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Başvuru formu için buraya tıklayın. Bu formu doldurup ilettiğinizde Müşteri Hizmetleri size dönüş sağlayacaktır.

Vodafone arıza forum

Yine derdinize derman olması açısından Vodafone kendi forumları üzerinden Vodafone forumlarını kullanabilirsiniz. Foruma giriş için tıklayın.

Ayrıca arızalar şu sebeplerden dolayı da olabilir;

Modemlerde arıza

Modemlerde elektrik gelip gitmesi, sürekli açık kalması gibi durumlarda arızalar olabilir. Modem ışıklarının hepsinin yanması, veya modemin ışıklarının hiç yanmaması modem kaynaklı arızalardır.

Slpitter arızası

Modeminize gelen splitter arızalarında internet bağlantı ve adsl ışıkları sürekli yavaş tempoda yanıp sönebilir. Hattı modeme direkt takmayı deneyin.

Kablolamadan oluşan arızalar

Modeme gelen kabloda veya modemden çıkan kablolarda ezilme, kırılma, kopma veya jack uçlarının çıkması gibi RJ11 ve RJ45 sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda kablo değişimi ile sorun tesbit edilebilir.

Borcundan kapanma

Ödenmemiş faturanız bulunuyorsa hattınız kapanabilir. Böyle durumlarda internet ışığı sabitlenmez. Adsl ve Fiber internet sinyali gelmeyeceği için diğer bağlantı ve power ışıkları yanıyorken internet bağlantısı ışığınız yanmaz yani sinyal gelmez.

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 2 yanıt

  • mustafa tayfur büyükçekmece tepecik ulus mh gediz 1 sk no 8 d 1 oturuyorum 20 gün önce internet almıştık durmadan arıza var ben şu an rusya da çalışıyorum esim madur lütfen bu sorunu çözüm eğer ki böyle giderse bütün vodafon hatlarimi kapatacam gelince bu ne ya kardeşim lütfen biran önce bu sorunu çözün iyi günler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP