Vodafone başvuru iletişim, başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone net ev internet başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone net ev internet başvuru şartları ve koşulları

Vodafone ev internet başvurusu yapmak isteyen aboneler Türk Telekom altyapısı, Superonline altyapısı ve Vodafone net altyapısı üzerinden Adslmax ve Fibermax kampanyalarından birine başvuru talebi iletebilir.. Vodafone başvuru telefonu, Vodafone ev internet başvuru takip, Vodafone net başvuru sorgulama gibi soruların aklınızda olan soruların yanıtına bu yazımızdan ulaşarak hem bilgi sahibi hem de başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone ev internet başvuru telefonu

Vodafone fibermax ve Adslmax tarifeleri ve paketlerinden yararlanarak eve internet bağlatmak için telefon numaranızı aşağıdaki buton üzerinden bırakabilirsiniz.

Tıklayın Başvuru Yapın

Vodafone başvuru sorgulama

Vodafone kampanyalarından birine dahil olmak isteyen aboneler hattın başvuru sorgulamasını SMS yoluyla veya 0850 542 0 542 numara üzerinden yapabilir. Normalde aşamalar için cep telefonunuza bilgi mesajları gönderilmektedir. Gelen mesajlarda ayrıca jetfatura girişlerinde kullanacağınız şifrelerinizde gelecektir.

Vodafone başvuru takip

Vodafone ile ev internet başvuruları altyapı uygunluğuna göre sağlayıcı tarafından bağlanır. Hangi ISS firmasına ait altyapınız varsa port ve aktivasyon onayı o firmadan gelecektir. Superonline, Vodafone ve Türk Telekom altyapılarına göre değişeceğinden başvuru takibi SMS ve Müşteri Hizmetleri aranarak takip edilebilir.

Vodafone başvuru şartları

Vodafone firmasına ait önceki dönemlerden borcu olmayan veya halen borcu olan aboneler başvuruda bulunamaz. Eki borçların yapılandırılması veya kapatılması gerekecektir. Diğer durumlarda ise abonenin 18 yaşına girmiş olması yeterli olacaktır. Buna göre;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Yabancı uyruklularda geçerli tarihli pasaport
  • Taahhütname

Fibermax kampanyalarına dahil olmak isteyen abonelerin evrakları kurulum ekipleri tarafından aktivasyondan sonra alınacaktır.

Vodafone başvuru aşamaları

Hizmetler altyapıya göre değişeceğinden dolayı Superonline ve Fiber başvurularında işlemler evde kurulum ile birlikte gerçekleştirilir.

  1. Müşteri hat başvuru talebi gönderdikten sonra Temsilci tarafından aranır.
  2. Altyapınız sorgulanır. Uygun olan kampanya sunularak onay alınır.
  3. Sözleşme veya modem evinize sevkedilir.
  4. Fiberlerde kurulum aşamasına geçilir, Adsl için sözleşme ve evrak imzaları alındıktan sonra işlem aşamasına geçilir.
  5. Diğer operatörlerden geçişlerde ise önce sözleşme ve kimlik fotokopisinin alınmasına ihtiyaç duyulur.

Müşterinin başvuru talebini yaparak hattı aktivasyon sürecinden geçen aboneler için 14 günlük cayma hakkı bulunur. Bu süreçte cezai ödemeye kalmadan hat iptal edilebilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP