Vodafone telefonsuz internete nasıl geçebilirim?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone hattımı nasıl yalın internet yapabilirim? Tarife değişikliği

Vodafone adsl, fiber, fiber max tarife değişiklikleri

Vodafone telefonlu internet hattınızı Vodafone telefonsuz internet (yalın) yapmak isteyebilir veya mevcut hızınızı daha yüksek bir hıza taşımak isteyebilir, Adsl internet kullanırken mevcut fiber altyapınız varken fibermax geçişi yapmak isteyebilir veya kotalı internetten kotasız internete taşımak isteyebilirsiniz. Tüm bu işlemlere Vodafone Tarife Değişikliği denir.

Vodafone hattı kullanmayan ancak Vodafone hattı telefonsuz kullanmak ve geçmek isteyenler için aşağıdaki formu doldurmaları yeterlidir.

Başvuru ve Vodafone geçmek için;

Vodafone telefonsuz internet nasıl yapılır?

Mevcutta Vodafone hattı kullanırken veya başka bir operatörden telefonlu internet hizmeti alırken hattınızaı telefonsuz internete çevirebilirsiniz. Bu işlem için bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

Vodafone telefonsuz internet formu için tıklayın.

Yukarıdaki formu doludurp netyardim@vodafone.com adresine mail atabilir veya 0216 556 31 73 numaralı faks’a gönderebilirsiniz. Böylece telefon hattınız için özel olarak iptal işlemleri ile uğraşmamış olursunuz.

Vodafone telefon tarifesi değiştirme

Bir THK tarife formu doldurup yine yukarıdaki adresler aracılığı ile tarifenizi değiştirebilirsiniz.

Vodafone THK tarife değişikliği formu için tıklayın.

Formu doldurup mail ve faks yoluyla iletin.

Vodafone tarife değişikliği

Vodafone taahhütlü aboneler tarife değişikliği yapmak istediklerinde alt paketlere geçiş yapamaz. Taahhüt süresinin bitmesini beklemek zorundadır. 24 Mbps hızında bir internet kullanıcısı hattını 16 Mbps yapmak istediğinde alt paket olduğundan geçemez. 24 Mbps kullanıyorken aynı kullanıcı 50 Mbps olan bir başka tarifeye geçebilir.

Vodafone tarife değişikli için telefon numarası

Vodafone hattı kullanan müşteriler tarife değişikliği için Müşteri Hizmetleri aracılığı ile işlem yapabilir. Tarife değiştirmek için 0850 542 0 542 numaralı hattı aramaları gerekmektedir.

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP