Vodafone fibermax müşteri hizmetleri, fibermax altyapı, fibermax sorgulama
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone fibermax nasıl, Vodafone fibermax yorumlar, Vodafone fibermax nedir, Vodafone fibermax ekşi

Vodafone Süpernet Fibermax

Vodafone fibermax, fiber internet olarak ev ve işyerleri için verilen hizmettir. Fibermax hizmetinden yararlanabilmeniz için Fibermax altyapı sorgulama yaparak hizmetten faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Vodafone fibermax müşteri hizmetleri aranarak sorgulama yapılabilir.

Vodafone fibermax hızı kaç?

Eğer binanızda fibermax altyapısı varsa 1000 Mbps’ye kadar hızda internet alabilirsiniz.

Vodafone fibermax telefonsuz internet

Eviniz veya işyeriniz için ayrıca telefon hizmeti alma gereksinimi olmayan Vodafone Telefonsuz İnternet anlamına gelmektedir. Sadece internet hattınız bağlanarak Adsl veya Fiber internet tek fatura ödersiniz. Ekstra bir ücret yoktur.

Vodafone fibermax nasıl alınır?, Vodafone fibermax başvurusu nasıl yapılır?

Not: Binasında Turkcell Superonline fiber altyapısı olanlarda Fibermax alabilir.

Vodafone ev interneti alabilmek için online başvuru formu, Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Shoplar aracılığı ile başvuru yapılabilir. Fibermax hizmeti bulunmuyorsa Türk Telekom altyapısı uygunluğuna göre Süpernet Adsl veya Süpernet Fiber interneti telefonlu veya telefonsuz olarak alabilirsiniz.

Vodafone fibermax taahhütsüz var mı, fibermax taahhüt süresi ne kadar?

Fibermax kampanyalarını daha cazio hale getirebilmek için fibermax sözleşme süresi vardır. Bu süre değişen kampanyalarla birlikte ortama 24 ay (2 yıl) olarak sunulmaktadır.

Vodafone fibermax cayma bedeli karşılıyor mu?

Evet, Vodafone fibermax hizmetlerinden yararlanmak isteyen mevcut internet müşterileri hatlarını taşıdıklarında çıkacak olan cezai bedel (cayma bedeli) Vodafone tarafından karşılanmaktadır. Burada önemli olan; çıkan faturayı ödeyerek Vodafone’ye faks göndermelisiniz. Karşılığında faturanıza indirim olarak yansıtılmaktadır. Son faturanızı ödedikten maksimum 90 gün içerisinde ödeme dekontunuzu ve son faturanızı 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77 numaralardan birine fakslamanız gerekmektedir.

Vodafone fibermax bağlantı ücreti, aktivasyon ücreti var mı?

Normalde aktivasyon ücreti olarak 96 TL vardır ancak bu ücret sözleşme yapan müşterilere hediye edilir. Tabi sözleşme süresi bitmeden iptal edilirse bedeli ödemek zorunda kalırsınız.

Vodafone fibermax başvurusu için gereken şartlar, başvuru evrakları

Vodafone fibermax altyapısı olması ve kimlik bilgeniz yeterlidir. Herhangi bir şart uygulanmaz. 18 yaş altındakiler hat sahibi olamaz.

  • TC vatandaşı olmak
  • Adreste fibermax uygunluğu olması
  • Pasapart, kimlik veya ehliyet (TC numaralı)
  • Vekalet ile yapılıyorsa vekaletname
  • Yabancılar için geçerli tarihli Pasaport

Vodafone fibermax modem ücreti, fibermax modem taksitli mi?

Fibermax ayrıcalığı olarak normalde 350 TL bedel biçilen fiber uyumlu modem sözleşme imzaladığınızda ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone fiber modem iadesi;

Abonelik süresi bittiğinde veya iptal ettirdiğinizde tüm parçaları ile çalışır halde MNG kargo ile Vodafone’ye kargolamanız gerekecektir. Eğer göndermezseniz size 350 TL fatura kesilir.

Vodafone fibermax kurulum ücreti var mı?

Fibermax kurulum hizmeti olarak 250 TL fiyat biçilmiştir. Bu ücret aboneler ücretsiz olarak verilemektedir.

Vodafone fibermax iptal, fibermax iptal dilekçesi

0 850 542 0 542 nolu müşteri hizmetleri ile görüşme yapmanız gerekecektir. Görüşmeden sonra size verilecek olan faks numarasına iptal dilekçesini göndermeniz istenecektir.

Vodafone fibermax nakil işlemleri

Fibermax hizmeti alıyorken başka bir adrese taşınmanız durumunda eğer gideceğiniz yerde fibermax altyapı yoksa ADSL/FİBER hangi altyapı varsa ona göre hizmet değiştirilir. Herhangi bir bedel ödemenize gerek kalmaz.

Vodafone fibermax akk, fibermax akn, fibermax adil kullanım kotası

Vodafone fibermax hizmetinde mevcut akk, adil kullanım kotası dolduğunda hızlar 16 Mbps olarak değişir ve ek ücret yansımaz. Gece 02:00 ile 08:00 arası adil kullanımlar ücretsizdir ve kotaya yansıtılmaz. Kota aşımında ek fatura çıkmaz sadece internet hızı sonraki aya kadar düşer.

Vodafone fibermax hat dondurma, hat dondurma ücreti var mı?

Fibermax hizmeti senede 2 sefer parçalı şekilde 180 güne kadar veya tek seferde 300 güne kadar dondurulabilir. Hat dondurma ücreti 29 TL’dir.

Vodafone fibermax faturası ödeme

Jetfatura adresine girerek kolayca faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Vodafone fibermax iptal cezası, iptal bedeli

Alınan indirimleri geriye ödemek zorunda kalırsınız. Modeminizi iade etmeniz gerekecektir. Kullanıcıya avantajlı olması açısında kullanılan süre ve kalan taahhüt süreleri kontrol edilerek en uygun gelen cezai bedel fatura olarak gönderilir.

Vodafone fibermax müşteri hizmetleri, vodafone fibermax telefon numarası

Vodafone Süpernet internet hizmetleri için müşteri hizmetleri tek numara kullanır. Eskiden 444 lü olan bu numaralar yerine 0850 542 0542 numaralı telefon hattından Vodafone müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP