Vodafone fiber sorgulama ve telefonsuz altyapı sorgulaması
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone fiber nerede, Vodafone fiber formu

Vodafone fiber neredeVodafone fiber sorgulama

Eve internet başvurusunda bulunabilmeniz için Vodafone ev internei veya diğer internet servis sağlayıcılarına ait Fiber optik kablo veya Bakır kablo üzerinden santralden evinize kadar kablo çekimi olması şarttır. Vodafone fiber nerede, Vodafone fiber sorgulama butonuna tıklayarak rahatça sorgulayabilir ve alabileceğiniz maksimum hızları öğrenebilirsiniz.

Vodafone fiber hat neredeVodafone fiber internet sorgulama

Vodafone ile evinize veya işyerinize alabileceğiniz telefonlu veya telefonsuz internet (Yalın) hizmeti için sorgulama butonuna tıklayınız.

Vodafone fiber nerede sorgusu

Sorgulama ekranından sonra Vodafone fiber nerede olduğu ve hangi hızda internet alabileceğinize dair bilgiler bildirimle belirlenecektir. Vodafone fiber formu doldurulduktan kısa süre sonra tarafınıza dönüş sağlanarak fiber hat veya Adsl (Yalın) gibi ev internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone telefonsuz internet alabilir miyim?

Vodafone hattı için sorgulama yaparken İL, İLÇE, MAHALLE, KÖY/BUCAK, SOKAK/CADDE, BİNA ve KAPI noyu doğru şekilde girdikten sonra size maksimum alıbilir hız bilgisi ulaşır. Mesafenize bağlı olarak alacağınız bu hızlar hem telefonlu internet hem de telefonsuz internet için geçerli sorgulamadır.

Fiber nerede kısmından sorgulama yaptım altyapı çıkmadı

Sorgulama sonucu olumsuzsa yani altyapı bulunamadı uyarısı veriyorsa kablo internet hizmetlerinden faydalanamazsınız. Vodafone veya diğer firmalar içinde aynı durum söz konusudur. Fiber optik kablo veya bakır kablonun olmadığı yerlerde Kablonet (Uydunet) altyapısı yoksa internet hizmeti alamazsınız.

Kablosuz bağlantılı GSM veya Uydu üzerinden çalışan internet hizmetleri için talepte bulunmalısınız.

Vodafone fiber nerede sorgulaması yapınca çok düşük hız çıktı

Santral mesafesinin uzak olduğu durumlarda hızlar evin uzaklığına ve kablonun uzunluğuna bağlı olarak düşük çıkar. DSL kampanyalarından düşük hızlarda internet bağlantısı talep edebilirsiniz.

Sorgulama yapınca hızım çok yüksek çıkıyor

Santral ile evinize gelen internet kablosunun kısa mesafeli olduğu anlamına gelir. Yüksek hızda internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz demektir. Eğer kendi modeminiz ADSL+2 uyumlu modem değilse değiştirmelisiniz. Ya yeni bir modem alacaksınız veya Vodafone başvuru aşamasında modem talebinde bulunacaksınız.

Telefonlu internetle telefonsuz hız farkeder mi?

Hayır, Vodafone internet altyapısı sorguladığınızda alabileceğiniz hızlar hem telefonlular hem de telefonsuz internet başvurularında aynıdır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP