Vodafone fibermax altyapı, Vodafone fibermax nasıl, fibermax nerede
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone fiber altyapı, Vodafone süpernet altyapısı, Vodafone fiber altyapı sorgulama

Vodafone Süpernet altyapı, Fibermax altyapı sorgulama, Fiber internet nerelerde var?

Vodafone fiber internet altyapısı oldukça yaygındır. Bunun nedeni ortak altyapı hizmetlerinin kullanılmasıdır. Çeşitli firmaların altyapısını kullanarak ayrıca kendi fiber altyapısını kullanarak 81 ilde fiber internet, fibermax hizmeti vermektedir. Kampanyalardan yararlanmak için binanızda herhangi bir fiber altyapı uygunluğu yeterlidir.

Fiber nerede

İnternet altyapı sorgulama

Ev ve işyerleri fiber altyapı binada varsa hem bireysel hem de kurumsal müşteriler yararlanmaktadır.

Ortak fiber internet altyapısı nedir?

Şimdi şunu düşünelim; Türkiye’de çeşitli firmalar kendi firber altyapısını çekmektedir. Türk Telekom en yoğun altyapıya sahipken ayrıca Süperonline, Vodafone, TurkNet, Millenicom gibi firmalarda altaypılarını çekmektedir.

Bu bağlamda;

Mevcut fiber altyapı lokosyonlarının yani çekilen fiber internet hizmetlerinin boşta durmaması ve ortak kullanım çevçevesinde daha fazla yoğun kullanıcıya sahip olmak adına “Ortak Alyapı Şirketi (OAŞ)” ile çalışmalar yürütülerek şirketin kurulup hayata geçeceği bildirilmektedir.

Özeti şudur;

Turkcell Superonline, Vodafone, Türksat Kablo (Kablonet) gibi ISS firmaları Ortak Alyapı Şirketi (OAŞ) sayesinde fiberlerini paylaşacaklardır. Yani binanızda bir başka operatörün fiberi varsa herhangi bir kurumdan aynı fiber üzerinden hizmet alabileceksiniz.

Mevcut Superonline, Vodafone veya Türk Telekom fiberiniz binanızda varsa ortak altyapıdan faydalanabilirsiniz.

Vodafone fibermax fiber

Vodafone bu fiber altyapı hizmetini ve kendi fiberini kullanarak “Fibermax” adı altında hizmet verir. Kampanyalardan yararlanmak için fiberinizin olması yeterlidir.

Kampanyanın avantajları ise; eğer fiber altyapı uygunluğunuz varsa 1000 Mbps’e varan hızda internet alabilirsiniz. Fiberi sorgulamak için; 0850 542 0542 numaralı telefon aranabilir veya BURAYA TIKLAYIN sorgusunu yaparak hangi firmadan fiber alabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Normalde hali hazırda evinizde, binanızda, işyerinizde fiber alyapı varsa (Türk Telekom) yine fiber kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone fibermax modem ve kurulum

Uygunluk bulunuyorsa “Vodafone fiber altyapı” fibermax kampanyalarından birine dahil olabilirsiniz. Modem kurulum ve hizmet yetkili Vodafone Servisi tarafından verilemektedir ve 350 TL olan modem ücreti alınmaz. Tabi iptal ettirirseniz modemi iadet etmek zorundasınız. Aksi durumda tarafınıza tek seferde fatura edilir.

Vodafone fiber altyapı başvurusu, fiber altyapı talebi

Bireysel anlamda binalara fiber altyapı çekimi zordur. Fiberin bağlanacağı bölgelerde genelde siteler ilk plana alınır. Yeterli kullanıcıya ulaşılması durumunda başvurular değerlendirilir. Özel şirketlerde 2-3 kişilik taleplerle altyapıyı çektirmek hem masraflı, hem zaman alan bir hizmet olduğundan pahallı maliyetlerin karşılanabilmesi için abonelik sayısının çok olması gerekecektir.

Vodafone için diğer faydalı bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP