Vodafone faturalısız hat ücretleri 2018, faturasız hat fiyatları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone faturalı hat ücretleri 2018, Vodafone faturalı hat fiyatları 2018

Vodafone faturalı ve faturasız hat fiyatları

Vodafone hattı almak istiyorsanız bir ücret ödemek zorundasınız. 2018 yılı içinde ortalama fiyatladır. Faturasız hat (köntörlü dediğimiz hat) ücreti ile faturalı hat ücretlerinde biraz değişik sistem uygulanarak belirlenen fiyat tahsis edilir. Faturasız hatlar için peşin olarak ödeyeceğiniz tutarı faturalı hatlarda ise taksitle öderesiniz.

Vodafone faturalı hat ücretleri ve hat açılış fiyatları

Vodafone faturalı hat ücreti, eğer sıfır bir hat alıyorsanız 2 ayrı ödeme faturanıza yansıtılır. Bu ücretlerde 1.64 TL olan kısım aylık devlete ödenen vergi dilimidir. Hattınız açık olduğu sürece bu tutar faturaya yansımaya devam edecektir. 2. ödeme ise hat ücretidir. 5.56 TL olan bu ücreti *12ay olarak faturanızda görebilir veya toplam 12 aylık ücreti peşinen hattı alırken ödeyebilirsiniz.

HEMEN FATURALI HAT BAŞVURUSU

Ücret ödemeden, evrak, belge istemeden hemen faturalı hattınızı verelim.

Vodafone faturalı numara taşıma ücreti

Bir başka operatörden Vodafone‘ye geçen aboneler sadece vergi dilimini öder. Eksta hat ücreti ödemezler. Diğer operatörlerin kullanıcıları faturalı veya faturasız hatlarını aynı şekilde hat ücreti ödemeden geçebilir. Eğer numaranızı Vodafone’a taşırken numara değişikliği isterseniz yeni hat almış gibi olursunuz ortalama 70 TL olan faturalı hat ücreti aylık 5.56 TL olarak faturanıza yansır.

Vodafone faturasız hat ücretleri

Vodafone faturasız hat alırken peşinen bir ücret ödemek zorundasınız. Bir Vodafone mağazasına gittiğinizde tarifeye göre değişen 60 TL ile 70 TL arasında bir ücret ile karşılaşacaksınız. Bu ücretin hat ücreti olmadığı söylenebilir ama aslında yarısı hat ücreti diğer yarısı ise tarifenizdir. Tarifenizi ne kadar yüksek seçerseniz ilk ödeyeceğiniz rakam artacaktır. En ucuz tarifeli bir paket için başvuru yaptığınızda 60 TL altında ücretle başvuru yapmak zor. Hat almaya giderken 60 TL altında bir para cebinizde olmasın.

Vodafone faturasız numara taşıma ücreti

Vodafone’a hattınızı faturasız olarak taşıdığınızda ödeyeceğiniz ücret tarifenizdir. Bunun haricinde bir hat ücreti ödemezsiniz. Eğer hattınızı taşırken benim numaram değişsin yeni bir numara seçmek istiyorum derseniz hattınızı yeni almış gibi ücret ödemek zorundasınız.

Faturasız hatlarda ne kadar düşük tarife alırsanız ilk ödeyeceğiniz tarife o derece düşer, ne kadar yüksek bir tarife isterseniz o derece fiyat yükselecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP