Vodafone internet başvuru, Vodefone supernet başvuru formu

Vodafone ev internet başvuru formu

Vodafone internet başvurusu

Vodafone başvuru; eve internet (ev ve işyeri interneti) almak isteyen aboneler ve faturalı numara almak isteyen aboneler yeni internet başvurusu veya diğer internet firmalarından hatlarını Vodafone’a taşımak için başvuru formu aracılığı ile taleplerini iletebilirler. Vodafone Başvurusu için Süpernet ile Adsl, Fiber (Fibermax) hizmetlerinde kimlik fotokopisi ve sözleşme imzalanması yeterlidir.

Vodafone başvuru formu

Vodafone başvuru formundan kimler yararlanabilir?

Başvuru formu 3 aşamalı olarak kullanılabilir bunlar;

  1. Yeni internet başvurusu ve hat taşıma yapmak isteyenler
  2. Faturasız hattan faturalıya geçiş veya başka operatörlerden numara taşıma

Yeni internet bağlatmak isteyen abonelerin kimlik fotokopileri ve altyapıların uygun olması yeterlidir.

Vodafone başvuru şartları ve koşulları

1- GSM faturalı hat aboneleri;

Mevcut faturalı abone: Mevcutta cep telefonu hattını diğer operatörlerden faturalı olarak kullanan abonelerde sadece kimlik fotokopileri yeterlidir. Adrese teslim olarak sözleşme ve hattınız teslim edilir. Geçiş işlemleri 3-4 gün sürebilmektedir.

Faturasızdan faturalıya geçiş: Faturasız hat kullanan aboneler faturalıya geçmek için başvuru formunu kullanabilir. Kimlik fotokopisi ve adlarına kayıtlı son 2 ayı geçmeyen bir fatura veya alternatif adres gösteren belgeler aracılığı ile faturalı hat alabilir.

Yeni faturalı hat başvurusu: Yeni hat almak isteyen aboneler için yine kimlik fotokopisi ve belge gerekecektir.

2 -İnternet aboneleri (ADSL, FİBER);

Mevcut internet abonesi: İnternet hattı kullanan ADSL ve FİBER aboneleri Yalın (telefonsuz) internet ve Fibermax kampanyalarından yararlanabilir. Eski operatörlerden geçiş işlemlerinde kimlik fotokopisi, abonelik sözleşmesi ve Churn formu imzalamanız yeterli olacaktır. Operatör değiştirmeler için çıkacak olan cayma bedeli faturasına istinaden fatura cezanızdan doğan bedel Vodafone tarafından ayrıca karşılanmaktadır.

Fiber internet kullanan abonelerde Fibermax tarife ve paketlerinden birine geçiş yapılabilir. Kurulum ve modem teslimi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Mevcutta Superonline fiber altyapısı ve Türk Telekom fiber altyapısı uygun olan aboneler Fibermax kampanyalarından faydalanabilir.

Yeni internet başvurusu: Abone evine veya işyerine internet hattı almak istediğinde bu hizmeti Vodafone Süpernet paketleri arasından tercih ederek alabilir. Altyapının uygun olması yeterlidir. Bşvuru işlemlerinde gerekli evraklar aboneye ücretsiz olarak evine gönderilerek imzalatılması sağlanır.

Yeni internet başvurusu açılma süresi ise 7 gün kadar sürebilmektedir.

Not: Vodafone başvuru formu doldurduğunuzda Vodafone Supernet adına Müşteri Hizmetleri tarafından kısa süreler içerisinde aranırsınız. Mesai saatleri dışında yapılan başvurular sonraki günün mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanarak aboneye bilgi ve teyit yapılır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP