Vodafone ev interneti başvuru formu, Vodafone adsl veya fiber başvurusu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone akk’siz internet başvurusu, Vodafone süpernet telefonsuz internet başvurusu

Vodafone süpernet ev internet başvurusu, Vodafone adsl veya fiber internet başvuru

Vodafone başvuru; eve internet veya işyerine internet almak için alyapınızın uygunluğuna göre adsl, fiber başvurular yapabilirsiniz. Başvuru formu ile yapacağınız başvuru sorgulama için Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekecektir. Telefonsuz internet başvurusu (yalın) veya telefonlu ev/iş interneti alabilirsiniz.

Vodafone Süpernet eve internet nasıl alınır?, Akn’siz (adil kullanım kotasız) internet başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone süpernet adsl ve fiber için internet hattını online olarak başvuru yapabilirsiniz. Hem adsl internet başvurusu hemde fiber internet başvurusu yapılabilir.

İnternet başvuru formu için tıklayın;

Vodafone net internet başvurusu için gereken evraklar, hangi belgeler lazım

Evinize veya işyerinize sabit internet başvurusu yapabilmeniz için 18 yaş ve yerleşik bir adresin olması yeterlidir. TC vatandaşı olmak, kimliğinde TC numaralarının bulunuyor olması yeterlidir.

Başvuru esnasında herhangi bir belge gerekmemektedir. Hattınızın bağlanma esnasında veya kapınıza gelen kurye aracılığı ile kimlik fotokopisi veya dengi alınacaktır.

Telefonsuz internet hattı nasıl alınır, telefonlu internet başvurusu nasıl yapılır?

İster telefonsuz ev interneti isterseniz telefonlu eve internet hatlarınızı yukarıdaki başvuru formu ile talep edebilirsiniz.

Süpernet eve internet adına internet başvurusu yapılır mı?

Başkası adına internet başvurusu yapılabilir ancak evrak imzalama ve kimlik fotokopisi internet bağlantısının olacağı kişi tarafından verilir. Siz anneniz, babanız, kardeşiniz veya eşiniz adına formu doldurduğunuzda kimin adına başvuru yapılmışsa o kişi ile irtibata geçilir, imza ve kimlik fotokopisi alınır.

AKK, AKN’siz başvuru yapılır mı?

Eğer Vodafone tarafından akk’siz internet, akn olmayan (adil kullanım kotası) kampanyalar mevcutsa kampanyalara başvurulabilir.  2018 yılı sonunda AKN’ler BTK tarafından kaldırılacağı bildirilmektedir. 2019 yılı ile beraber Adil Kullnım Kotası olmayan internet devri başlayacaktır.

Vodafone ev internet kampanyalarında gece akk sayılıyor mu?

Vodafone ve diğer internet sağlayıcı firmalarda gece 02:00 ile sabah 08:00 arası kullanımlarınız adil kullanıma sayılmaz.

İnternet başvurusu için kimlik vermek zorunlu mu?

İnternet başvuru yaptıktan sonra kapınıza gelecek yetkili servis, yetkili kişi, kurye veya kargo firması tarafından kimlik fotokopiniz alınacaktır. Eğer vermezseniz veya yanınızda yok sonra faks çekeyim derseniz hattınız kimliğiniz gelene kadar aktif olmaz. Sözleşme imzalayarak kimlik fotokopisi teslim etmeli, sözleşmenin bir nüshası sizde kalmalıdır.

Kimlik fotokopiniz yoksa;

Gelen yetkili kişi kimliğinizin aslından akıllı cihaz yardımı ile kimlik resmi alır.

Vodafone Adsl, fiber internet 18 yaş altındakiler başvuru yapabilir mi?

18 yaşın altındakiler kendileri adına eve adsl internet veya fiber internet hattı bağlatamaz. Başkası adına başvurabilir ama kimin adına hat açılacaksa o kişi resmi muhattaptır ve sözleşme imzalamalıdır.

Vodafone Net başvuru formu doldurultuktan sonraki aşamalar nedir?

Vodafone süpernet adls, fiber, telefonsuz internet veya fibermax hizmetlerinden biri için başvuru yaptığınızda Müşteri Hizmetleri sizi arayacaktır. Gece başvuru yaparsanız ertesi gün aranırsınız. Onayınızın ardından başvuru işlemleri başlayarak tarafınıza evrak gönderimi yapılır.

Sözleşme imzaladıktan sonra cayma hakkım var mı?

Yasal olarak cayma hakkınız bulunur. Eğer süreyi geçirmeden talep ederseniz başvurunuz iptal edilir. Başvuru işlem aşamasındayken de 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal edebilirsiniz.

Vodafone başvuru yaptıktan sonra internet kaç günde bağlanır?

Süpernet internet hattının yeni başvuru veya CHURN (hat taşıma) sürelerine bağlı olarak bu süre evrak imzalama hızına göre 3 ile 10 gün arasında sürebilir. Eğer binanızın altyapısında Vodafone kendi altyapısı (Fiber) varsa daha hızlı hattınız aktif edilir.

Telefonsuz hızlı internet başvurusu var mı?

Hızlı internet başvurusu diye bir kavram yoktur ancak işlemleri hızlandırmak adına evraklarınızın tarafınıza kısa sürede gönderilerek başvuru aşamalarınız hızlandırılabilir.

Bu site üzerinden hangi başvurular yapılabilir?

  1. Adsl internet başvurusu
  2. Fiber internet başvurusu
  3. Sabit telefon hattı başvurusu
  4. Churn başvurusu (hat taşıma)

İnternet hattımı başka bir firmaya taşımak için başvuru yapabilir miyim?

Evet mevcut internet hattınızı bir başka firmaların kampanyalarına taşıyabilirsiniz. Hali hazırda internet hattı kullanıyorsanız yine aynı başvuru formu ile hat taşıma yapabilirsiniz.

Modem kurulumu nasıl olacak?

Modemler akıllı modemlerdir. Tak çalıştır modem olduğundan kabloları doğru şekilde takarsanız hattınız çalışacaktır. Dilerseniz modem kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Eğer eski modemi kullanacaksanız yeni kullanıcı adı ve şifrenizi tanımlamalısınız. Vodafone fibermax hizmetlerinde ise kurulum ücretsiz olarak yapılır.

Eve internet başvurusu yapınca kimliğimi kim alacak?

Vodafone çözüm ortakları aracılığı ile yapılan başvurularda kurumun kendi Vodafone kıyafetli personelleri kapınıza gelir. Eğer şehir dışındaysanız bu sefer kargo veya kurye aracılığı ile evraklar gönderilerek imzalatılıp geriye dönüş yapılır. Fibermax hizmetlerinde ise Vodafone yetkili servis tarafından hizmet tamamlanır.

Vodafone internet başvuru sorgulama nasıl yapılır?

Vodafone başvuru işlemleriniz ardındn başvuru sorgusu 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetleri Üzerinden sorgulanabilmektedir.

Başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz >>

Vodafone için diğer bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP