Vodafone faturalı her yöne 1000dk, 1000sms, 8GB internet kampanyası
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone 8GB internetli RED 8 tarifesi, Vodafone 46 TL Red 8 kampanyası

Vodafone RED 8 tarifesi

Vodafone RED 8; 8 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS içerisinde olan bu pakete eğer kullanım sözü verirseniz 51 TL olarak aylık ödemeli sahip olabilirsiniz. Aile’de Vodafone kullanan varsa 46 TL/AY. Kontrat yapmadan yani yıllık kullanım sözü vermeden 55 TL olarak fiyatlanan kampanya kontrat sözüyle 51 TL olarak alınabilir. Vodafone hatlarına ve sabit numaralara ay boyunca ücretsiz görüşme yapabileceğiniz gibi internet kotasından harcamadan Pass özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Not: Vodafone Red 8 kampanyası bireysel aboneler ve faturalı hatlar içindir. Geçiş yaparak, numara taşıyarak veya yeni bir faturalı hat alarak başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone 8GB internetli RED 8 kampanyası

Aile’de Vodafone kullanan varsa 46 TL/AY

Kampanyanın özelliklerini aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi resmin alt kısmındaki açıklamalardan da gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Vodafone RED 8 başvuru

Özel fiyat almak için ailede Vodafone hatlı olması yeterlidir.

Vodafone 8GB internetli RED 8 tarifesi ile Vodafone Pass iletişim, Pass Müzik, Pass Soysal ve Pass video avantajlarına da aynı anda sahip olabilirsiniz. Pass paketlerini bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse; Facebook, Twitter, Insatgram, Whatsapp, Messenger, Youtube ve izlesene gibi sıkça kullanılan internet hizmeti kotanızdan yemez. 8GB internet paketinizi bu ağlar üzerinde harcamadan bedavaya kullanıyorsunuz.

Vodafone RED 8 dakika

Red 8 paket tercih ettiğinizde 1000 dakika heryöne konuşma hakkınızın yanında ayrıca sabit numaralar ve Vodafone aboneleri ile yapılan görüşmeler ücretsizdir. Dakika paketleri gelecek aya devredilmeden sıfırlanarak her ay yenilenir.

Vodafone RED 8 SMS

Vodafone RED 8 SMS adedi 1000 adet heryöne kullanımlıdır. Her ay yeniler ancak kalan kullanım sonraki aya devredilmez.

Vodafone RED 8 internet

Vodafone RED 8 ile 8GB internet hakkınız bulunur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 8GB internet kotanız sosyal kullanımlarda kotadan sayılmaz. Diğer internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Kalan internet hakkınız olduğunda gelecek ay için kullanılamaz ay bitimiyle sıfırlanıp 8GB olarak yeni aya başlarsınız.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP