Vodafone en ucuz limitsiz ev internet kampanyası
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafone 29 TL limitsiz ev internet kampanyası

Vodafone 29 TL en ucuz Süpernet ev interneti

Evde internet kullanmak istiyorum en ucuz internet hangi tarifede diyorsanız; Vodafone 29 TL limitsiz ev internet kampanyası tam size göre. Fakat kampanya 2 yıl boyunca 29.9TL olarak devam etmiyor. 3 Ay boyunca bu rakamı ödüyorsunuz geriye kalan 21 ay boyunca 59.9 TL fiyattan ödemeye devam edeceksiniz.

Vodafone 29 TL olan ev internetinin detayları

 • İnternet hızı: 8 MBPS
 • Kampanya taahhüt süresi: 24 AY
 • Kampanya fiyatı: 3 AY 29.9 TL, 21 AY 59.9TL
 • Kota: Limitsiz
 • Adil Kullanım: 50GB

Not: Akn (adil kullanım kotası) dolduğunda internet hattınız kesilmez. Hızınız düşerek kullanıma devam edersiniz.

29 TL eve limitsiz internet başvurusu

Kampanya şartları

 1. Yukarıdaki kampanyalardan eve yeni internet bağlatmak isteyen veya mevcut interneti Vodafone ev internetine taşımak isteyen aboneler faydalanabilir.
 2. Kampanya diğer operatörlerden geçiş yapanlar için 120 TL cayma bedeli karşılayan kampanya olup. Taahhüt cezası ödeyen abonelerin faturalarını ödeyerek makbuz/dekontla birlikte son faturalarını 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77 numaralık faks hattına 3 ay içerisinde göndermeleri gerekecektir. 120 TL indirim faturanıza yansıtılarak size iade edilir.
 3. Kampanya dahilinde Vodafone’den taksitli veya peşin olarak modem alabilirsiniz. 117.6TL olan modemi ister peşin ödemeli isterseniz kampanya süresi boyunca aylık 4.9TL olarak taksitli şekilde faturanıza ek alabilirsiniz.
 4. Kampanyaya dahil olabilmek için evinizde veya işyerinizde altyapı uygunluğu bulunması gerekmektedir.
 5. Vodafone altyapı olarak Superonline, Türk Telekom ve Vodafone altyapısı kullandığından bu altyapı sağlayıcılarına ait birinden altyapınız varsa Vodafone ev interneti kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 6. Başvuru yaptıktan sonra mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcisi tarafınıza dönüş yaparak kampanya teyidi yaptıktan sonra başvuru işlemlerinizi başlatmak üzere evraklarınız/abonelik sözleşmeleriniz adresinize gönderilmektedir.
 7. Kampanya süresi bitmeden taahhüt bozar hattı kapatır veya başka operatöre geçiş yaparsanız; varsa modem taksitleri, kullanım süresinde aldığınız indirimler, alınmayan katma değerli hizmet bedelleri tek fatura olarak hattın kapanmasıyla birlikte size gönderilir.
 8. Hat sözleşme süresi boyunca, faturaların ödenmemesinden dolayı kapanması, başka operatöre geçiş yapılması veya iptal edilekçesi ile hattın hizmet sonlandırılmaya uğraması taahhüt bozma olarak kabul edilir.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP