vodafone şikayet forum, şikayet telefon, şikayet yönetimi, kurumsal şikayet
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Vodafon şikayet dilekçesi, Vodafone şikayet mail adresi, vodafone çekim şikayet

Vodafone nasıl şikayet edilir, Vodafone şikayet için forum, mail ve telefon numarası

Vodafone adsl, fiber, sabit telefon, cep telefonu kullanıyorsanız şikayetlerinizi çeşitli yöntemler kullanarak dile getirebilirsiniz. Vodafone şikayetler konusunda oldukça hassastır. Gelen şikayet mesajlarının kontrolü ve çözümü için kullanıcısını memnun etmeyi amaç edinmiştir. Mail, telefon, forum gibi yöntemler kullanarak şikayetlerinizi yapabilirsiniz.

Vodafone şikayet forum, Vodafone şikayet var

Vodafone kendi forumları üzerinden gelen şikayetlere kısa sürede yanıt vetmektedir. Şikayetlerinizi dile getirmek için Vodafone forumlarını kullanın. Foruma giriş için tıklayın.

Ayrıca Vodafone hakkındaki şikayetlerinizi “şikayet var” sitesi üzerinden de yaparak kısa sürede müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Şikayet var Vodafone girişi için tıklayın.

Vodafone şikayet formu

İnternet üzerinden online olarak şikayet formu doldurarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayet formu için buraya tıklayın. Bu formu doldurup şikayetinizi ilettiğinizde Müşteri Hizmetleri size dönüş sağlayacaktır.

Vodafone şikayet telefon

Vodafone Müşteri Hizmetlerine;

 • Vodafone Hatlarınızdan 542
 • Diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00
 • Yurtdışından +90 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Adsl ve fiber şikayetleri için 0850 542 0 542

numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.

Vodafone sosyal ağlar

Vodafone görüşlerinizi, şikayetlerinizi ve taleplerinizi sosyal medya hesaplarını kullanarak gönderebilirsiniz.

Bu işlemler için sosyal medya hesapları twitter ve facebook;

Vodafone Şikayet Faks

Faks kullanarak şikayet etmek istiyorsanız; 0850 5421010 numaralı fax numarasını kullanabilirsiniz.

Vodafone BTK şikayet

Vodafone hakkında BTK üzerinden şikayet oluşturmak için; “Şikayetinizi iletebilmek için Online Şikayet Bildirim Sistemi’ne üye olmanız gerekmektedir.”

BTK giriş yapmak için tıklayınız.

Vodafone tüketici hakları telefon numarası

Tüketici hakları hakkında şikayetinizi dile getimek için aşağıdaki irtibatları kullanabilirsiniz.

 • Telefon: 0 (312) 425 15 29 – 0 (312) 417 93 34 – 0 (312) 419 37 74
 • Faks: 0 (312) 425 15 29
 • Web : tuketicihaklari.org.tr
 • E-Posta : thd@tuketicihaklari.org.tr

Notlar:

Vodafone şikayetleriniz hakkında hızlı çözümler yukarıdaki iletişim kanallarıdır. Mahkemelere vererek dava süreçleri boyunca zaman kaybederek daha fazla uzun süreler maduriyet yaşabilirsiniz. Mahkemeye vermek yerine Vodafone’den taleplerinizi halka açık kendi forumları üzerinden dile getirmeniz çözümleri daha kısa sürede sağlayacaktır. Telefon numaralarınızı bırakarak iletişim formlarını veya Müşteri hizmetlerini ararsanız kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanılarak çözümler üretilir. Forumlardaki şikayetler açık bırakılmaması gerektiğinden kısa sürede yanıtlar bulur. Özel mesaj olarak tarafınıza döneceklerdir.

Vodafone için diğer faydalı bilgiler

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 11 yanıt

 • Kendi onayım olmadan hattım faturalı hatta dönmüştür lütfen acil bir sekilde dönüş istiyorum

 • Onayım ıslak imzam bilgim dışında nasıl faturaliya geçiriliyorum 1yildir uğraşmaktan bıktım sayın vodafon ailesi bu işi çözün artık

 • Intenetinmin 0/0 80 nini kullandigim icin vodafone ailesi beni bir üst tarifeye layik görmüs faturami 72 tl ye cikarmislar istemedigimi söyledigimdede bana internetimin yarisini kullanmamam gerektigini söyluyor ama faturayi tam ödicem bu nasil bir sacmaliktir insanlarij kandiriyorsunuz bana yardimci olurmusunuz

 • Dijital hub kulanmadiğim halde bana 56 tl faturaya yansıtmışlar bunun düzeltilmesini istiyorum kesinlikle bu haksız ödemeyi yapmıyacam faturamın düzeltilmemesi durumunda hatımı kapatıp yetkililer hakında yasal yolara başvuracağım.

 • sanırım vodofon şikayetım uzerıne benı uygun br kampanyaya geçırmiş faturamıbeklıyorum eğer 25 tl uzerıı olursa iptalnı isterım yoksada teşekkur eder saygılarımı sunarım vodofon kaçsenedır vodofonluyum hiç şikayetım olmadı habersın başka kampanya geçırme huyundan kımse memnun değil lutfen bı telefon edıp aboneye sormak daha ıyı olacaktır saygılar

 • Ya arkadaş bi müşteri hizmetlerine bağlanmak için bi insan 34 dakika boyunca bekletilirmi bu nasıl bir hizmet lanet olsun Vodafone evde internete geçtiğim güne

 • 3 gündür ev internet sorunum cozulmedi teknik destek gelmedi internette baglanamiyorum acilen gerekenin yapılmasını talep ediyorum

 • 07.10.2018 de Vodafone e geçiş yaptım. Araç yıkamalı kampanyasına geçmiştim. Hattım açıldığında böyle bir kampanya olmadığını gördüm. Aradığımda ise hattımda böyle bir kampanya olmadığını söyleyerek beni yalancı durumuna düşürdüler. Mağdur duruma düşürerek istediğin yere şikayet et dediler. Böyle sahtekar bir firma yazıklar olsun. Kimse de Vodafone a geçmesin.

 • Evde internet aboneligimi sonlardirdrigim halde haberim olmadan abonelik yenilenmiş kullanmadığım internet için 460 lira fatura borcu varmış acil çözüm bulmanızı istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP