Ücretsiz Whatsapp, bedava Facebook nasıl kullanılır, kota yemeden
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Ücretsiz instagram, bedava twitter, Kota harcamadan Youtube nasıl kullanılır?

Ücretsiz instagram, bedava Twitter, Facebook, Whatsapp, Youtube kullanımı

Ücretsiz, bedava ve kota kullanım harcamadan verilen hizmetler; Twitter, Facebook, Whatsapp, Youtube, Radyo, Messenger kullanım alışkanlıklarına kotadan yemeden bedava kullanmak için ücretsiz hizmet veren Vodafone Pass paketleri bulunmaktadır. Hattınızı Vodafone’ye taşıyarak Pass paketlerinden alırsanız ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Nasıl ücretsiz kullanabilirim;

Bedava ve ücretsiz olarak kullanım yapmak için telefon hattınıza bu paketleri tanımlattıktan sonra Tablet, Bilgisayar gibi akıllı cihazlardan kullanmak için cep telefonu hattınızdan internet bağlanmalısınız. Eğer cep telefonunuzun modem özelliğini açarsanız diğer telefon veya cihazlarla bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Bu bilgi Vodafone müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler (18.08.2017) sonunda cep telefon hattı ile bağlanarak internet kullanımlarına (Pass hizmetine dahil olan iletişim, sosyal, video, müzik) ücret yansımayacağı bilgisi alınmıştır.

Paketler

Bu paketlere aylık 6 TL, 12 TL ve 18 TL gibi fiyat ödeyerek sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun alabileceğiniz bu tarifeler için aşağıda detaylar mevcuttur.

Diğer operatörler;

Turkcell, Bimcell, Pttcell, Teknosa Mobile, Avea, Türk Telekom gibi hat kullananlar numara taşıma yaparak, Vodafone kullananlar tarifelerine ek paket alarak bu paketlerden yararlanabilir.

Nasıl geçerim?

Normal Red paket kullanan veya kullanmayan ek ücret ödeyerek sahip olabilir. Diğer operatörlerde paket seçiminden sonra ilave olarak Pass tercihi yapabilir.

Tarife ve paketlere geçmek ve bilgi almak için tıklayın

Paketleri incelemek için tıklayın

Ücretsiz instagram, bedava instagram nasıl kullanılır?

Ücretsiz instagram için; almanız gereken paket adı Sosyal Pass hizmetidir. Bu hizmet ile Red paketlerine 12 TL ilave ederek değilseniz 18 TL ilavesi yaptırarak Facebook, Instagram ve Twitter sosyal ağlarından ücretsiz olarak kotanızdan kullanmadan bedava kullanabilirsiniz.

Ücretsiz facebook, bedava facebook nasıl kullanılır?

Ücretsiz facebook için; almanız gereken paket adı Sosyal Pass hizmetidir. Bu hizmet ile Red paketlerine 12 TL ilave ederek değilseniz 18 TL ilavesi yaptırarak Facebook, Instagram ve Twitter sosyal ağlarından ücretsiz olarak kotanızdan harcamadan bedava kullanabilirsiniz.

Ücretsiz twitter, bedava twitter nasıl kullanılır?

Ücretsiz twitter için; almanız gereken paket adı Sosyal Pass hizmetidir. Bu hizmet ile Red paketlerine 12 TL ilave ederek değilseniz 18 TL ilavesi yaptırarak Facebook, Instagram ve Twitter sosyal ağlarından ücretsiz olarak kotanızdan yemeden bedava kullanabilirsiniz.

Ücretsiz youtube, bedava youtube nasıl kullanılır?

Ücretsiz youtube ve izlesene için; almanız gereken paket adı Video Pass hizmetidir. Bu hizmet ile Red paketlerine 12 TL ilave ederek değilseniz 18 TL ilavesi yaptırarak Youtube, İzlesene ağlarından ücretsiz olarak kotanızdan yemeden bedava kullanabilirsiniz.

Ücretsiz whatsapp, bedava whatsapp nasıl kullanılır?

Ücretsiz whatsapp ve messenger için; almanız gereken paket adı iletişim Pass hizmetidir. Bu hizmet ile Red paketlerine 6 TL ilave ederek değilseniz 9 TL ilavesi yaptırarak Whatsapp, messenger ve Vodafone Call+ ağlarından ücretsiz olarak kotanızdan yemeden bedava kullanabilirsiniz.

Nelere dikkat edilmelidir?

  1. Whatsapp kullanırken konum gönderme, video, müzik gönderme, mesajlaşmalar kota yemez ancak sesli görüşmeler ve videolu görüşmeler ücrete tabidir. Dikkat edilmelidir.
  2. Reklamlara dikkat; yayınlanan reklamları incelemek ve kullanmak ücretlidir. Karşınıza çıkan reklamlara dikkat edin.
  3. Facebook, instagram, twitter gibi alanlarda izleyeceğiniz videolar için ücret ödemezsiniz. Reklam olan videolara tıklayarak başka sitelere girerseniz kotanızdan yer.
  4. Messenger üzerinden kullanım yapacağınız video, müzik gibi paylaşımlar ve mesajlar ücretsizdir. Ancak sesli görüşme ve videolu görüşmeler veya konferans görüşmeleri ücrete tabidir.
  5. Bu paketlerin yanında eğer varsa Radyo dinleme alışkanlıklarınız, Müzik Pass paketi ile kotanızdan harcamadan online radyo dinleyebilirsiniz.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP