TurkNet Metro Ethernet başvuru, TurkNet metro internet başvurusu

Turknet simetrik internet, Turknet fiber ve adsl başvurusu

TurkNet internet ve Telefon başvurusu

Aşağıdaki form üzerinden TurkNet internet başvurusu, TurkNet adsl başvurusu, TurkNet ev internet başvurusu, TurkNet Metronet (Metro Ethernet) başvurusu, TurkNet sabit telefon başvurusu yapabilirsiniz. Hem yeni talep hem de diğer operatörlerden geçiş talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Notlar: TürkNet başvuru aşamasından sonra Müşteri Hizmetleri tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Bu formu yeni başvurular veya “TurkNet’e geçiş formu” olarakta kullanabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra hattınızın açılışı için gerekli olan başvuru formu, başvuru sözleşmesi, abonelik sözleşmesi veya Churn (hat taşıma) formu adresinize gönderilerek imzalamanız ve 1 adet kimlik fotokopisi bırakmanız yeterli olacaktır.

Simetrik internet Vdsl, Metronet, Metro internet, Metro ethernet başvurularınızda kurumsal müşteri olma şartı vardır. Vergi levhası olmayan müşterilere yüksek indirme hızlı (simetrik internet) tahsisi yapılamaz.

Diğer adsl, fiber, sabit telefon hem yeni başvuru hem de Churn (Hat taşıma) başka operatörlerden geçiş için bu form kullanılabilir.

Bireysel internet (adsl, fiber) başvurusu ve sabit telefon hattı (numara tahsisi) başvurusu yaparak eve yeni telefon numarası alabilirsiniz. Eski numarasını veya internet hattını taşıyanlarda herhangi bir koşul (şart) aranmadan kimlik fotokopisi ile hat başvuruları yapılabilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP