TurkNet otomatik ödeme ve fatura ödeme
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

TurkNet otomatik ödeme olmasına rağmen açma kapama bedeli yansıtıyor

TurkNet otomatik ödeme sorunu

Aşağıda tüm detayları ile inceleyebileceğiniz gününde ödenmiş olduğu halde ödenmemiş gibi gösterilerek 24 TL tutarında açma/kapama bedeli yansıtılan durumu sizlerle paylaşıyoruz.

Ödemeler yapıldığı halde son 2 aydır aynı problemin devam etmesi, defalarca TurkNet müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek dönüş beklendiği halde ne soruna çözüm ne de tarafımıza geri dönüş yapılmadığından BTK dahil olmak üzere Tüketici haklarına kadar başvurularımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Kısaca özetlemek gerekirse;

TurkNet internet hattımızı 2012 yılından bu güne kadar kullanan aboneyiz. Son 2 aydır hattımız hizmet faturasının ödenmediğinden dolayı kesilerek açma/kapama bedeli olan 24 TL+59 TL abonelik ücreti yansıtılmaktadır. Oysa ki hat gününde otomatik ödemede ödenmiş durumdadır.

İnternet hattımızı son ödeme tarihinde kesip 2 gün sonra kendiliğinden aktif hale getirerek hakkı olmadığı halde haksız kazanç alarak her ay bu durumu yenilemektedirler.

Aşağıda faturalar, dekontlar ve şikayetimizle alakalı tüm detayları görebilirsiniz.

TurkNet fatura ve son ödeme tarihleri

Fatura ödeme dekontları

TurkNet hesap kısıtlama mesajları

BTK şikayetimiz

Not: TurkNet otomatik ödeme ve fatura ödeme sorununun bilinçli olarak yapıldığını düşünmesekte artık iletişim sorunu yaşadığımızdan (geri dönüş yapmadıklarından) resmi kanallar aracılığı ile sorunumuza çözüm arayışındayız.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP