Turknet limitsiz internet fiyatları 2018, TurkNet telefonsuz internet
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turknet internet kampanyaları 2018, Turknet taahhütsüz internet kampanyaları 2018

TurkNet internet kampanyaları 2018, TurkNet internet fiyatları 2018

TurkNet taahhütsüz internet başvurusu 2018 yılında da yine çok konuşulacak. TurkNet altyapısı nerelerde var sorusu aklınıza gelebilir. Telekom altyapısının mevcut olduğu yerlerde TurkNet taahhüt olmayan limitsiz internet paketi alınabilir. TurkNet 100 Mbps hızı nasıl verebiliyor diyorsanız bu hızı VDSL üzerinden vermektedir. Türk Telekom altyapısının (Fiber) geçtiği yerlerde bakır kablo takviyesi ile 100 veya 100 Mbps’ye yakın hızlarda internet verilir. Hattınız kaç destekliyorsa o hızı alırsınız.

TurkNet telefonsuz internet (yalın) kampanyaları 2018

TurkNet tek sistem üzerine kurulu olan kampanya içerisinde 1000 dakika hediyeli telefonlu paket sunmaktadır. Aşağıda kampanyanın detaylarını görebilirsiniz.

TurkNet internet kampanyası (ADSL, VDSL)

HızLimitAknFiyat
100 MbpsLimitsizYOK59.99 TL
TurkNet taahhütsüz limitsiz Adsl internet kampanyası. Kampanya içerisindeki hız maksimum alınabilir hızdır.

TurkNet Fiberinternet kampanyaları 2018

TurkNet internet kampanyası (FİBER)

HızLimitAknFiyat
50 MbpsLimitsiz250 GB59.99 TL
TurkNet Fiber limitsiz internet kampanyası. TurkNet fiber altyapısı olan bölgelerde geçerlidir.

TurkNet Fiber internet

TurkNet kendi altyapısını Fiber olarak geliştiren bir firmadır ve bazı illerde siteler içerisinde fiber internet altyapısı mevcuttur. Fiber kampanyalarından yararlanabilmeniz için TurkNet altyapısına sahip olmalısınız. Eğer binanızda altyapısı varsa yukarıdaki fiber kampanyasından faydalanabilirsiniz. Altyapı uygunluğu yoksa ADSL veya VDSL kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kendi altyapısı bulunan bölgelerde modem ve kurulum hediyesi olan aynı zamanda yüksek cayma bedeli cezanıza karşılık indirim uygulayan kampanyası mevcuttur.

TurkNet Adsl ve VDSL

ÖNEMLİ NOT: TurkNet AKN kaldırıldı artık adil kullanım bulunmuyor!

Tek mantık üzerine kurulu olan ev interneti kampanyası 81 ilde geçerlidir. Eğer Telekom altyapınız varsa İL ayrımı olmadan tüm ilçeler ve mahallelerde alınabilir. Kampanyaların taahhütsüz oluşu ve uygun fiyat avantajı kafa karıştırmadan 150 GB akn ve 100 Mbps’ye varan hız sunar.

Modem talep ederseniz peşin almak zorundasınız. Mevcutta modeminiz varsa yeni kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek kullanıma başlayabilirsiniz. 59.99 TL olan kampanyaya hem mevcut internet kullananlar geçiş yapabilir hem de yeni internet başvuruları yapanlar herhangi bir koşul olmaksızın başvuruda bulunabilir.

Diğer firmalarda da olduğu gibi AKK olan paketlerde gece kullandığınız (02:00-08:00) internet data harcamalarınız mevcut kotanıza yansıtılmaz.

Eğer 150 GB adil kullanım kotasını ay içerisinde doldurursanız kullanım hızı 8 Mbps’e kadar hız alanlarda 3 Mbps / 16 Mbps’e kadar hız alanlarda 5 Mbps / 24 Mbps’e kadar hız alanlarda 8 Mbps / 50 Mbps’e kadar hız alanlarda 16 Mbps / 100 Mbps’e kadar hız alanlarda 24 Mbps ile sınırlandırılır. Yeni ayın başlamasıyla birlikte hızlarınız tekrardan aldığınız maksimum hıza çıkacaktır.

Adsl ile alınan telefon hattına ekstra ücret yansıtılmadan tek fatura şeklinde ödeme yaparsınız. Kullanımıza bağlı olarak 1000 dakika size hediye edilen görüşmelerinizi dilerseniz her ay yapabilirsiniz.

Diğer internet kampanyaları

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP