TurkNet başvuru iletişim, TurkNet başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

TurkNet internet başvurusu nasıl yapılır?

TurkNet başvuru şartları ve koşulları

TurkNet ile evinize Telefon altyapısı olduğu sürece 100 Mbps’ye varan hızlarda internet hizmeti alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet Telefonsuz internet değildir telefon+internet kampanyasıdır. TurkNet yalın internet kampanyaları yerine sadece tek kampanya ile abonelik almaktadır. TurkNet başvuru telefonu, TurkNet ev internet başvuru takip, TurkNet net başvuru sorgulama hakkında bilgilere bu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

TurkNet internet başvuru telefonu

Yüksek hızda internet başvuru, kampanya detayları ve hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için başvuru butonundan destek alabilirsiniz.

Tıklayın Başvuru Yapın

TurkNet başvuru sorgulama

TurkNet internet için başvuru yaptığınızda hattınızın son durumu hakkında bilgi almak için 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekecektir. Online olarak hat aktif olmadığı sürece başvuru sorgulaması yapılamamaktadır.

TurkNet başvuru takip

TurkNet hattınızla alakalı başvurunun onaylanması ve aktifliği konusunda başvuru talebinde kayıt ettiğiniz cep telefonu numaranıza şifre ve aktivasyon SMS’leri gönderilecektir. Gelmediği durumlarda ise 0850 288 8080 telefon numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

TurkNet başvuru şartları

Binanızda eğer fiber altyapı Türk Telekom varsa TurkNet kampanyalarından yararlanamazsınız. TurkNet sadece Adsl ve Vdsl hat üzerinden Telekom altyapısını kullanır. Fiber altyapının olduğu bölgeler için hizmet vermemektedir. Adsl, Vdsl veya TurkNet kendi fiber optik altyapısı varsa;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Yabancı uyruklularda geçerli tarihli pasaport
  • Taahhütname

Bu evraklar başvuru için yeterli olup başvuru şartları için herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

TurkNet başvuru aşamaları

Fiber altyapısı olan aboneler (TurkNet Fiber) randevulu olarak hizmet alır ve kurulum yapılır. Adsl veya Vdsl aboneler içinse;

  1. Başvuru talebiniz alınarak aranırsınız.
  2. Altyapınıza göre uygun internet kampanyası onayınız alınır.
  3. Sözleşmeniz ve evraklarınız adresinize gönderilir.
  4. Churn taleplerinde önce evrakların imzalanarak hat geçiş onayına sunulur. Sıfır satışlar ile geçişler arasında 3-4 günlük aktivasyon süreci farkı çıkacaktır.

Notlar: TurkNet kampanyalarında belirtilen 100 Mbps hızlar maksimum hızlardır. Binanızın desteklediği kadar hız alırsınız. Kampanyalarda AKK yoktur. İndirme ve Yükleme işlemlerinizde hız düşüşü yaşamazsınız. Taahhütsüz olarak abonelik aldığınızda modemler ücretli olarak verilir. Eski Adsl modemi olanlar 16 Mbps üzeri yüksek hızda internet bağlantısı alabiliyorlarsa modemlerini yenilemek durumundadır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP