Turkcell indirimli ve ucuz elektrik kampanyası 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turkcell indirimli elektrik, Turkcell ucuz elektrik 2018

Turkcell ile ucuz ve indirimli elektrik kullanma 2018

2018 yılında muhtemelen başlayacak olan Turkcell indirimli elektik “Ucuz Elektrik” projesi için mevcut elektrik aboneleri ile yeni elektrik abonmanlığı açtıracak olan müşterilerin seçebileceği elektrik dağıtıcıları arasına Turkcell elektrik’de girmektedir.

Henüz başvuru aşamasında olmamasına karşın kısa süreler sonunda Turkcell elektrik hizmette olacaktır.

Turkcell elektrik başvuru formu

Ucuz elektrik ön başvuru

Not: Yukarıdaki elektrik başvurusu sadece ön başvuru aşamasındadır. Hizmet sunulmaya başlandığında talepler aranarak bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell elektrik nedir?

Türkiye’de çeşitli firmalar aracılığı ile evlere ve işyerlerine sunulan elektrik dağıtıları arasında Turkcell’de dahil olmuştur. Tıpkı eski alışkanlıklarınızda olduğu gibi evde alacağınız elektrik aboneliğini Turkcell üzerinden de gerçekleştirebileceksiniz.

Turkcell elektrik taşıma

Mevcut elektrik abonesinin daha ucuz elektrik hizmetinden faydalanabilmesi için Turkcell elektriğe geçiş yapması yeterlidir. Aynı zamanda eski elektrik sağlayıcınızdan alınarak Turkcell elektrik hizmetine geçişe Churn denir. Bu hizmet ücretsizdir ve normalde ödediğiniz aylık ücretlerden ekstra indirim alarak daha uygun fiyatta elektrik kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Turkcell’e elektrik taşıma esnasında yeniden kablolama söz konusu değildir. Mevcut elektrik tesisatınız üzerinden hizmet alırsınız. Taşıma başvurusunda bulunduktan sonraki aşamalarda elektriğinizde kesinti veya kesilme durumu olmayacaktır. Turkcell elektrik aboneliğine geçişiniz tamamlana kadar eski elektrik firmanız üzerinden elektrik almaya devam edeceksiniz.

En düşük elektrik hizmetinden indirim olarak %8 indirim alırsınız. Örneğin 100 TL elektrik faturası ödeyen bir abone 90 TL gibi bir rakam ödemeye devam eder. Rakamlar yükseldikçe indirim oranı artacaktır. İlk bakışta 10 TL, 20 TL, 30 TL gibi yapılan indirim rakamları göze az gelebilir ancak elektrik hizmetini eviniz yerinde durduğu sürece kullanmak zorunda olduğunuzu düşünürseniz bu indirimlerin ne derece fazla olduğunu anlayabilirsiniz.

Taahhütlü abonelikler gibi 2 yıl sonunda kapatırım durumu olmayacağından ne kadar indirim alırsanız o kadar karlı bir hizmetten faydalanırsınız. Ayrıca yapılacak olan kampanyalardan da yararlanarak eksra ürün ve hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Turkcell elektrik fatura ödemesi

Elektrik aboneliğini Turkcell’e taşıyan veya Turkcell üzerinden elektrik hizmeti alan aboneler faturalarını bundan sonra “Turkcell elektrik” olarak ödemek durumundadır. Eski elektrik sağlayıcınızla herhangi bir ilişiğiniz kalmamış olacaktır. Hizmet Turkcell aracılığı ile verilecektir.

Turkcell kendi elektrik altyapısı üzerinden hizmet vermez sadece mevcut altyapı üzerinden aracılık hizmeti vermektedir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP