Turkcell ucuz elektrik kaç günde yapılır, uygun indirimli elektrik
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turkcell indirimli elektrik için gerekli belgeler, Turkcell elektrik başvuru şartları

Turkcell ucuz elektrik başvurusu 2018

Ucuz elektrik hizmetinden faydalanmak isteyen mevcut elektrik aboneleri Turkcell indirimli elektrik hizmetine geçiş yaparak “Turkcell ucuz elektrik” kampanyaları ve tarifelerinden faydalanabilir.

Turkcell ile uygun ve ucuz indirimli elektrik hakkında bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Ucuz elektrik taşıma ve uygun indirimli elektrik açılış formu

Turkcell ucuc elektriğe geçiş

Eğer mevcut elektrik aboneliği sizin adınıza ise kolayca başvuru yaparak artık eskisinden daha az elektrik faturası ödemesi yapabilirsiniz. Hat sizin adınıza değilse hat sahibinin kimlik fotokopisi ve sözleşmeyi imzalaması yeterli olacaktır.

Aboneliğinizi taşıyarak ucuz fiyattan elektrik hizmeti almaya çok kısa süre içinde başlayabilirsiniz. Üstelik elektrik hattınızda herhangi bir çalışma yapılmadan hatta farkında bile olmadan elektrik geçiş işlemi yapılarak uygun fiyat üzerinden hizmeti almaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell indirimli elektrik için gerekli belgeler

Sizden istenecek olan belgeler ise;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik sözleşmesi
  • Eskiye ait 1 adet fatura

Yukarıdaki belgeler sizden alınarak geçiş talebiniz açılır. Yeni sözleşmeniz adrese gönderileceği için sizin herhangi bir evrak temin etmekle uğraşmanıza gerek yoktur. Belirteceğiniz adrese sözleşme yetkili kişi tarafından getirelerek imzalamanız istenecektir. Sözleşmenin 1 nüshası size verilir, kimlik ve eskiye ait fatura alınarak elektrik taşıma aşamasına geçiş yapılır.

Sözleşme imzalamadan veya geçiş talep formu doldurulmadan geçiş aşamasına geçilemez. Sözleşme arasındaki “Geçiş Talep Formu” eski firmanıza iletileceğinden dolayı gerekli evraklar arasındadır.

  1. Başvuru yaptıktan sonra eski firmanızdan bir ceza gelmeyecektir.
  2. Başvuru işlemleri ve geçiş işlemleri ücretsiz olarak tamamlanır.
  3. Eski faturalarınızla kıyasmalama yaptığınızda daha ucuz elektrik kullandığınızı görebilirsiniz.
  4. Tesisatta değişim olmadan, hat kesintisi yapılmadan başvuru tamamlanır.

Turkcell tarafından sunulan bu hizmetten bireysel müşteriler herhangi bir bedel ödemeye gerek kalmadan Türkiye’nin her il ve ilçesinden talep gönderebilir. Çok düşük fatura ödeyen ve serbest tüketici olmayan elektik abonelerinin geçiş işlemi yapılamaz.

Elektrik başvurusu yapan ve sözleşmeye imza atacak kişinin mevcutta kullanılan elektrik fatura sahibi olması gerekmektedir. Başkası adına sözleşme talep edilemez veya başkası adına sözleşmeye imza atılamaz. Eski elektrik abonesi üzerine işlem yapılmalıdır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP