Turkcell faturalı hattımı Vodafone faturalı hatta geçirmek istiyorum
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş şartları

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş için gerekli evraklar ve şartlar nedir? Kullanmakta olduğunuz faturalı hat Turkcell ise Vodafone faturalı hatta geçiş yapabilirsiniz. Numara taşıma işlemi kısa sürede tamamlanarak hattınız Vodafone’ye taşınacaktır. Aşağıdaki formu doldurmanı yeterlidir. Sadece kimlik fotokopisi yeterlidir.

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya numara taşıma formu

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş evrakları

Turkcell faturalı hat kullanan abone mevcutta kullandığı hat için başka bir fatura veya evrak vermesine gerek kalmadan sadece kimlik fotokopisi teslim ederek numara taşıma işlemi yapabilir.

İstenen evraklar;

  1. Numara taşıma formu
  2. Kimlik fotokopisi (yoksa ehliyet, pasport olabilir)
  3. Abonelik sözleşmesi

Not: Yukarıdaki belgeler ve hattınız adresinize veya istediğiniz adrese teslim edilerek işlem yapılır. Sizin herhangi bir cep merkezine gitmenize gerek yoktur.

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş başvurusu

  1. Hattınızı Vodafone’ye taşımak için başvuru yaptığınızda gerekli kampanyalar ve tarifeler sunularak sizden onay istenecektir. Sözleşmenizin hazırlanması açısından kampanya tanımlaması ve paket girişi yapılarak hat onayda beklenir.
  2. Başvurunun onay aşamasından sonra kısa sürede adresinize eğer yeni numara isterseniz seçeceğiniz numara (SIMKART) gönderilir, numara taşıma yapıyorsanız eski numaranızın olduğu yeni SIMKART gönderilir.
  3. Sözleşmeyi imzalayarak gelen yetkili kişiye bir nüshası sizde kalacak şekilde teslim edilerek 1 adet geçiş işleminin yapılabilmesi için kimlik fotokopinizi yetkili kişi alır.
  4. Sözleşme ve kimlik fotokopisinin alınmasının ardından sisteme taranarak numara taşıma veya yeni hattın aktivasyonu beklenir.
  5. Onayın ardından size SMS geldiğinde yeni hattınızı takarak kesinti olmadan kullanırsınız.

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş kaç gün sürer?

Hat geçiş süresi evrakların sisteme girilmesine bağlı olarak 1-2 günde gerçekleşmektedir. Evrak alımı, imzalama ve taranmalarla birlikle 4-5 gün kadar sürebilir. Yeni başvurular ise aynı gün veya ertesi gün aktif olur.

Turkcell faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş numara seçme

Turkcell abonesi Vodafone numara taşıma yaptığında dilerse başka bir numara seçebilir veya eski numarasını kullanmaya devam eder. Müşteri hizmetleri sizi aradığında numara seçimi talebinizi iletererk çeşitli seçeneklerden birini seçerek yeni numara alabilirsiniz. Yeni numara aldığınızda eski hattınız iptal olur. Kendiliğinden iptal olacağı için sizin işlem yapmanıza gerek kalmaz. Numaram aynı kalsın diyorsanız başka bir işlem veya talepte bulunmanıza gerek kalmadan eski numaranız Vodafone hattı olarak sizde kalacaktır.

Turkcell faturalıdan vodafone faturalıya geçiş ücreti

Numara taşımalar için ek bir ücret ödemezsiniz. Bu işlemle alakalı olarak sizden ücret talep edilmez, kargo/kurye masrafı ilavesi olmadan işlem tamamlanır.

Turkcell faturalıdan vodafone faturalıya geçişte hat kapanır mı?

Hattınızı taşıdığınızda aklınıza acaba hattım kesilir mi sorusu gelebilir; hat taşıma işlemi tamamlanana kadar hattı Turkcell üzerinden kullanmaya devam edersiniz. Geçiş onayı ile ile Turkcell kapanır Vodafone açılır. SMS ile gelen bilgiyle beraber yeni SIMKART takılarak kullanıma devam edilir.

Faturalı Numara Taşıma İşlemleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP