Faturalı hat kullanıyorum faturasız hatta geçiş yapmak istiyorum
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turkcell faturalı hattan faturasıza geçiş, faturasıza geçiş Vodafone, faturasıza geçiş Avea

Faturalı hattan faturasıza geçiş

Faturalı hattan faturasıza geçiş Turkcell, Vodafone ve Avea (Türk Telekom) hatları için yapılabilir. Hattın yasal sahibinin bağlı bulunduğu müşteri hizmetlerini aramasıyla veya yakınlarındaki cep merkezi aracılığıya faturalıdan faturasıza geçiş yapılabilir. Yine aynı şekilde cep merkezlerine gidilerek faturalı hat kullanan abone numara taşıma yaparak hattını başka operatörün faturasızına çevirebilir. Faturalıdan faturasıza geçiş ücretleri ve işlemleri hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Faturalı hattan faturasıza geçiş Turkcell

Turkcell faturalıdan Hazır Karta geçiş için müşteri hizmetleri veya cep merkezleri üzerinden talep edilebilir. Her iki durumda da hat sahibinin başvuruda bulunması gerekecektir. Turkcell faturalıdan faturasıza geçiş ücreti yoktur. Geçiş işlemi yapıldıktan sonra 1 ay boyunca tekrar faturalıya dönüş yapamazsınız. 30 günlük sürenin dolması gerekmektedir. Geçiş işleminden sonra son aya ait kullanımlarınız ile ek hizmet alıyorsanız bu ücretler tek seferde ödenmek üzere size fatura edilir. Hat geçiş işlemiyle birlikte SMS alırsınız aynı zamanda hattınızında son faturası oluşmuş olur. Turkcell faturalıdan Avea veya Vodafone faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz.

Hattı Hazır Kart yaparken ayrıca kendinize uygun bir tarife seçmeniz gerekecektir.

Vodafone faturalıdan faturasız hatta geçiş

Faturalı hattan faturasıza geçiş Vodafone yine aynı Vodafone cep merkezleri veya müşteri hizmetleri üzerinden yapılır. Geçiş yaparken tarife seçilerek hat geçiş talebinde bulunulur ve kısa mesaj ile tarafınıza bildirilir. Hat 30 gün içinde tekrar faturalıya geçemez. Eğer faturalıda taahhüt vs indirimler varsa geçiş işleminin hemen ardından size fatura edilir. Vodafone faturalıdan Avea ve Turkcell faturasız hatta geçilebilir.

Faturalı hattan faturasıza geçiş Avea

Türk Telekom Mobil müşterileri faturalı hattan faturasıza geçiş yaparken 20 TL geçiş ücreti ödersiniz. Türk Telekom mağazaları ve müşteri hizmetleri üzerinden geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom faturalıdan Vodafone ve Turkcell faturasıza geçiş yapılabilir.

Faturalıdan faturasıza geçiş şartları ve koşulları

  1. Fatura borcu olan aboneler, son ödeme tarihi geçiş faturası bulunanlar, faturadan dolayı hattın kapalı durumda bulunmasıyla hat taşıma veya faturasıza geçiş işlemi yapılamaz.
  2. Faturalı hatların son faturası hat geçişi ile birlikte çıkar.
  3. Faturalıdan faturasıza geçen aboneler tekrar faturalıya geçiş için 30 gün beklemek durumundadır.
  4. Bulunduğunuz operatörün faturalı hattını başka operatörün faturasızına geçirmek için grup mağazalarına giderek işlem yapabilirsiniz. Geçiş ücreti yoktur.
  5. Geçiş süresi 1-2 günde tamamlanmış olacaktır. Çoğu zaman gün içerisinde tamamlanır.
  6. Faturalıdan kalan dakika, SMS ve internet paketlerini sıfırlanır. Faturasıza geçince haklarınızı kullanamazsınız.
  7. Faturalıdan faturasıza geçiş için fatura kesim tarihi beklemeye gerek yoktur.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP