Turkcell faturalısız hat ücretleri 2018, hazır kart fiyatları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Turkcell faturalı hat ücretleri 2018, Turkcell faturalı hat fiyatları 2018

Turkcell faturalı ve faturasız hat fiyatları

2018 yılında hattım Turkcell faturalı veya Turkcell hazır kart (faturasız) olsun diyorsanız belirli bir ücreti ödemek zorundasınız. Bu sadece Turkcell için geçerli bir uygulama değildir Vodafone, Türk Telekom (Avea) hattı almaya gitseniz bile yine aynı ücretlerle karşı karşıyasınız. Size sadece operatör seçmek kalıyor.

HEMEN FATURALI HAT BAŞVURUSU

Ücret ödemeden, evrak, belge istemeden hemen faturalı hattınızı verelim.

Turkcell faturalı hat ücretleri ve hat açılış fiyatları

Turkcell faturalı hat almak için peşin ücret ödemeniz gerekmiyor. Dilerseniz kart için belirlenen ücreti yaklaşık 70 TL peşin ödeyebilirsiniz. Fiyat taksitli olarak gelsin derseniz aylık eşit şekilde size fatura edilir. Bu ücretin haricinde ise devlete ödenen bir vergi dilimi vardır. Vergiler hat aktif durduğu sürece faturaya gelir. Tutarı ise 1.50 TL ile 2 TL arasındadır. Bu ücreti ödememek gibi lüks yok. Yani özetleyecek olursak faturalı hat açılış ücreti size aylık 7 TL taksitle 12 ay boyunca gelecektir.

TURKCELL FATURALI HAT BAŞVURU

Turkcell faturalı numara taşıma ücreti

Vodafone, Bimcell, Türk Telekom gibi operatörde GSM hattı kullanan aboneler ücret ödemeden Turkcell faturalıya geçiş yapabilir. Bu hizmet için vergiler haricinde ek ücret ödemek gerekmiyor. Tabi vergileri ödeyeceksiniz. Eğer numaranızı Turkcell’e taşırken benim numara değişsin başka numara seçmek istiyorum derseniz bu sefer yeni hat açma konumuna düşer ve ek ücret ödeyerek 7 TL gibi rakamı 12 ay boyunca ödemek zorundasınız.

Turkcell faturasız hat ücretleri

Turkcell faturasız hat almaya giderken cebinizde 70 TL gibi rakam olsun. Bu ücreti ödediğinizde size 3-4GB internet ve konuşma süreleri olan bir paket verilir. Hattın üzerindeki tarifenin veya paketin az olduğunu düşünür daha yüksek bir tarife isterseniz kampanyaya göre bu ücret yükselecektir. En düşük hat sıfır alındığında ise 60 TL altında yok. Bu ücretin yarısı kart, kalan yarısı ise ortalama olarak tarifeniz için yüklenmiş oluyor.

Turkcell faturasız numara taşıma ücreti

Başka operatörden Turkcell Hazır Kart kullanmak için geçiş yaptığınızda bir tarife seçerek tarifenin ücretini ödersiniz. Ek olarak kart ücreti ödemeye gerek yoktur. Tarife ne kadar yüksek olursa o derece fazla ücret ödersiniz. Hat geçişi için gittiğinizde ödemelisiniz. En ucuz tarife seçildiğinde 25-30 TL gibi bir rakama denk gelmektedir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP