Turkcell indirimli elektrik başvurusu, Turkcell elektrik taşıma formu

Turkcell elektrik başvurusu, Turkcell elektrik başvuru formu

Turkcell indirimli ve ucuz elektrik başvuru formu

Aşağıdaki formu doldurarak ev elektrik hattınızı veya işyeri elektrik hattınızı Turkcell elektrik hizmetine taşıyabilirsiniz. Başvuru formu hem bireysel ev elektrik aboneleri hem de kurumsal (işyeri) abonelikleri için geçerlidir.

Not: ÖN TALEP FORMUDUR!

Elektrik taşıma ve yeni başvuru formu

Turkcell elektrik taşıma

Mevcut elektrik aboneleri için geçerli olan hizmettir. Turkcell elektrik taşıma formu doldurulup gönderdiğinizde tarafınıza dönüş sağlanarak indirimli ve ucuz Turkcell elektrik hakkında bilgiler verilerek onayınız alınır. Kabul eden aboneye Turkcell elektrik abonelik sözleşmesi gönderilir. İmzalayıp kimlik fotokopisi teslim edildikten sonra elektrik taşıma işlemi başlatılır.

Bu süreçlerde mevcut elektrik aboeneleri herhangi bir kesintiye veya evlerindeki elektrik tesisatında kırma, dökme, yeni hat çekme gibi elektrik hakkında müdahale edilmeden tıpkı internet veya cep telefonu hattı taşıması gibi Churn yapılır.

İşlemin aktivasyonu tamamlandıktan sonra “Turkcell Elektik Faturası” olarak ödenmelidir. Tesisat numaranızla ödemelerinizi eski düzeninizi bozmadan ATM, BANKA, ONLİNE ÖDEME, FATURA ÖDEME MERKEZLERİ, İNTERNET BANKACILIĞI ile hem otomatik ödeme talimati hem de normal fatura ödemesi yapar gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeleri kredi kartınızla ayrıca Turkcell Elektrik Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell elektrik açtırma

Turkcell taşıma işlemi gibi yine yeni elektrik başvurusu yapılabilir. Bu hizmet için bireysel ve kurumsal abonelik evrakları yeterli olacaktır.

Turkcell elektrik başvurusu

Yukarıdaki elektrik başvuru formunu dolduran abonelere mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanır. Gece başvuru yapan veya mesai saatleri dışında/pazar günü yapılan başvurular sonraki gün mesai saatleri içerisinde başvuru esnasında bırakılan cep telefonu üzerinden dönüş sağlanarak abone olmak isteyen müşterilere dönüş sağlanmaktadır.

  • Başvuru yapmak isteyen abonenin 18 yaş üzerinde olması gerekmektedir.
  • Başvuru eğer taşıma işlemi ise eski elektrik abonesinin sözleşme imzalaması gerekecektir. Fatura hangi kişi adına geliyorsa sözleşme imzalanması ve kimlik fotokopisi aynı kişi üzerinden yürütülmelidir.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP