Türknet'ten Superonline geçiş, Millenicom'dan, Kablonet'ten Superonline geçiş
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom’dan Superonline geçiş, Ttnet’ten, Vodafone’den Superonline geçiş

Superonline’ye hat taşıma, İnternet geçiş ve adsl, fiber hattı nasıl taşınır

İnternet veya sabit telefon hatlarınızı bir başka operatörden Turkcell Supeonline geçiş yaptırabilirsiniz. Adsl, Vdsl ve Fiber internet geçiş işlemlerine (ISS firması değiştirme) Churn denir. Mevcutta kullandığınız internet hattın kopma veya kesinti olmadan taşınmasıdır. Hat taşıma işlermi Superonline için de geçerlidir.Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet arasında yapılan işlemlerdir.

Hat Taşıma formu

Önemli:  Hattınızı taşıma işlemlerinde sizin önceki firmada bulunan hattın iptalini yaptırmamanız gerekmektedir. Hattı önce kapayıp sonra tekrar Superonline olarak açılış yapmayacaksınız. Tıpkı cep telefonu hatlarında olduğu gibi numara taşırcasına işlem yapılır. Bu işlem için Churn Sözleşmesi yani “Hat Taşıma Formu” yeterlidir.

Eski operatörden geçiş veya yeni başvuru için aşağıdaki butona tıklayın;

Türk telekomdan Superonline geçiş, TTNET‘ten Superonline hat taşıma

Normalde Ttnet internet kullanıyorum ama bizim evde Superonline altyapı yok diyebilirsiniz. Eğer internet hizmeti alıyorsanız Superonline kendi altyapısının bulunmadığı bölgelerde Türk Telekom hatları üzerinden de hizmet vermektedir. Hangi ilde olursanız olun hattınızı Ttnet’ten Superonline taşıma yapabilirsiniz. Ttnet ile ev internet veya sabit telefon hattınıza cihaz aldıysanız bu cihazın taksitlerini tek seferde ödemek zorunda kalabileceğinizden bu tür akıllı cihaz aldıysanız kampanya bitiş sürelerinizi kontrol ediniz.

Vodafone’den Superonline geçiş

Vodafone Süpernet internet kullanıyosanız hattınızı Vodafone’den Superonline geçiş yapabilirsiniz. Vodafone fibermax internet hizmeti alıyorsanız modeminizin geri iadesini kendiniz yapmalısınız. Kampanyasında modem emanet olanların modemi çalışır ve aparatları ile birlikte teslim etmeleri gerekecektir.

Türknet’ten Superonline geçişTurkNet’ten Superonline hat taşıma

TurkNet internet kullanıcıları Superonline hat taşıma yapabilir. Yukarıdaki geçiş formunu doldurarak hattınızı taşıyabilirsiniz. TurkNet abonelerinde genelde taahhütsüz abonelik açılışı yapıldığından geçiş işlemleriniz kısa sürede ve cezai fatura (taahhüt bozma bedeli) cayma bedeli ödemeden kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Millenicom’dan Superonline geçişMillenicom’dan Superonline hat taşıma

Millenicom veya Doping internet kullanan internet aboneleri hatlarını sorun yaşamadan kısa süreler içerisinde hatlarını Turkcell Superonline taşıyabilir. Hat taşıma formu doldurarak başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Koblonet’ten Superonline geçişKablonet’ten Superonline hat taşıma

Türksat Kablo (Uydunet) kablonet internet kullanıcıları Churn yapamaz. Hizmetinizi Superonline yapmak için Kablonet mevcut hattınızın iptalini gerçekleştirerek yeni bir internet başvurusu yapmanız gerekecektir.

Hat taşıma süresi

Hat taşıma süresi içerisindeki zaman dilimi evraklarınızın ulaşması ve geçiş süreç aşamaları olarak 1 hafta gibi sürelerde gerçekleşit. Geçiş yapıldığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Churn yaptığınızda tarafınıza yeni bir şifre gelecektir. Bu şifre geçiş işlemlerinden sonra modeme tanımlandığında hattınızın kesinti olmadan çalışmasını sağlarsınız.

Cayma bedeli

Superone hat taşıma yapanlar cayma bedeli adı altında 200 TL, 500 TL gibi cayma bedeli indirimi alırlar. Bu bedel faturalardan indirim olarak uygulanır. Uygulamadaki amaç; geçiş yaptığınızdan dolayı ödeyeceğiniz taahhüt bedelinin size maddi zarar vermemesi içindir.

Hat taşırken internet kesilir mi?

Hat taşıma formu doldurduğunuzda hizmet kesintiye uğramaz. Hizmetin kesintisi yeni şifrenizi girene kadar kısa sürelidir. Aslında buradaki kesinti değil portların değişimidir.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP