Ttnet kaç günde açılır, Ttnet kaç günde gelir, internet açılma süresi
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom telefonsuz internet kaç günde bağlanır?

Türk Telekom ev interneti kaç günde açılır?

Türk Telekom ev internet (TTNET) yalın (telefonsuz), Fiber, Telefonlu, Hipernet, Vdsl gibi paketler için başvuru yaptığınızda belirli aşamalardan geçerek hattın aktivasyonu gerçekleşir. Diğer internet sağlayıcılara göre TTNET açılma süresi daha hızlı gelişir. Hizmet Telekom tarafından sunulduğundan yetkili kişiler kısa sürede abonelik başlangıcı yapılacak adrese gidilmeden önce randevulaşır.

Ttnet kaç günde bağlanır?

İnternet açılma süreleri altyapı sağlayıcıya göre değişen bir bağlanma/açılma evreleri geçirir. TTNET ile (Türk Telekom ev internet) başvuru yaptığınızda Altyapı Sağlayıcısının Türk Telekom olması bağlantı süresini oldukça kısaltır. Hat 3 güne kadar aktif olur.

Diğer internet sağlayıcılar aldıkları talebi girmek için sizden evrak bekler. Evraklarınız geldiğinde işleme alınan hatlarda zaman Türk Telekom’a göre daha uzundur. Türk Telekom başvurusu yaptığınızda sizden aktivasyon için randevu alınarak kapınıza gelinir. Hattın açılması, bağlantının aktif olması, modem teslimi ve sözleşme imzlanmaları aynı zaman içerisinde gerçekleşir.

Telefonsuz internet kaç günde açılır?

Hattın telefonlu ya da telefonsuz olması sürelerde nadiren oynama yapabilir. Çoğu hat 3-4 güne aktivasyonunu gerçekleştirir. Altyapının uygun olması yeterlidir. Başvuru aşamasında alınabilir maksimum hız ve altyapı kontrolü sağlandığından sonradan çıkan sürprizlerle pek karşılaşılmaz.

Ttnet fiber (Türk Telekom fiber) kaç günde bağlanır

Fiber internetler ve normal ADSL internet hatlarına aynı teknik servis ekibi baktığından yoğunluğa göre randevu ve kurulum ayarlanır. Hattın başvuru tarihinden itibaren 4-5 güne kadar aktivasyonu ve kurulumu tamamlanır.

Not: Bölgesel anlamda hat başvuruları 24 saat içerisinde aktif olabilirken yoğunluğa bağlı olarak süreler nadir de olsa 1 haftayı bulabilmektedir.

Sözleşme ve kimlik fotopisi

Türk Telekom sözleşmelerde çoğu zaman elektronik sistemler kullanır. Yani sözleşmenizi cihaz üzerinden imzalara hatta kimliğinizin fotokopisi bile aynı cihazla alınır.

Hat bağlantısı günü evde olmak gerekli mi?

Başvuru sahibinin bağlantı günü evde olması şarttır. Sözleşme ve kimlik için hattın yasal sahibi ile muhattap olunur.

Başvuru şartları

Evde internet başvurusu için herhangi ekstra bir şart yoktur. Başlıca gereken koşullar şunlardır;

  1. Hattın sahibinin 18 yaş altında olmaması
  2. İnternet altyapının olması
  3. Port sorunu ya da yetersizliğinin olmaması
  4. Kimlik fotokopisi (Ehliyet, Pasaport olabilir)
  5. Sözleşmenin imzalanması

başlıca temel hususlardır. Yabancı uyruklularda geçerli tarihlere uygun Pasaport olmalıdır.

Churn (Hattın Ttnet’e taşınması)

Hat taşıma başvurularında bu süreç biraz daha uzayacaktır. Geçiş süreci için evraklar ve sözleşme girilmesi gerektiğinden hattın taşınma aşamaları ile bu süre ortalama 7-10 gün kadar sürebilir. Evrakların daha hızlı sisteme girilmesi süreyi kısaltacaktır. Vodafone Supernet, Turkcell Superonline, Millenicom, TurkNet gibi diğer firmalardan Adsl internet hattı taşıma yapılabilir.

Türk Telekom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP