Türk telekom hat çekme dilekçesi, internet altyapı dilekçe örneği
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom port başvuru dilekçesi, Türk Telekom port başvurusu nasıl yapılır

İnternet altyapı ve port sorunları ve çözümleri

Ev veya işyeri internet hizmeti almak için altyapınız yoksa sorunun çözümü (altyapı talebi) sadece Türk Telekom tarafından giderilebilir. Bir başka firma altyapı olmayan bölgelerde maliyetlere girerek hat çekimi yapmayacaktır veya uzun yıllar alabilir. Çözüm için altyapı talebinde bulunarak hizmetin getirilmesini bekleyebilir, Gsm üzerinden internet hizmeti alabilir ya da Uydu üzerinden bağlantılarla çözüme gidebilirsiniz.

Altyapı talepleri

Altyapının olmadığı bölgelerde tek kişilik başvurular çoğu zaman dikkate alınmaz veya uzun zaman alabilir. Toplu hazırlanan altyapı dilekçesi ile Türk Telekom müdürlüklerine yapılan başvurular daha etkilidir. Aşağıdaki bağlantılar üzerinde bulunan dilekçe örneğini alarak diğer internet altyapısı talep eden müşterilerden imzalar toplayın. Başvuru dilekçesi sadece Türk Telekom müdürlüklerine verileceğinden santraller veya Türk Telekom mağazaları ile zaman kaybetmeyin. Bağlı bulunduğunuz ilçenin veya ilinizin Türk Telekom müdürlüğüne gidin ve dilekçenizi verin.

Port talebi

Türk Telekom boş port yok surunu veya port yetersizliği oldukça yaygındır ve altyapı olmayan bölgelere göre daha kısa sürelerde çözüm üretilebilir. Port başvurusu yaparak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Öngörülen müşteri sayısı ile santralin port sayısı normalde dengelidir. Abone fazlalığı olduğu durumlarda tüm portlar dolar ve abonelik iptali veya abonenin başka adrese taşınarak portunun boşalması beklenir.

Altyapısız internet yok mu?

Altyapınız sorunlu, altyapınız yok veya başka sorunlardan müzdaripseniz taahhütlü veya taahhütsüz olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden altyapısız internet kampanyasına erişebilirsiniz.

Altyapısız internet için Tıklayın →

Dilekçe örnekleri

Türk Telekom port başvuru dilekçesi

Ekteki WORD dosyasını kendinize göre doldurarak size en yakın Türk Telekom müdürlüğüne giderek verin. Eğer bağlı bulunduğunuz santrallerde tanıdıklarınız varsa işleminizi daha kısa sürede çözebilirsiniz. Boşalan portlar için tanıdıklar daha ayrıcalıklı olabilir.

Türk telekom hat çekme dilekçesi, internet altyapı dilekçe örneği

Aşağıda bulunan dilekçeyi verdiğinizde altyapı çalışmaları kısa sürede başlar düşüncesinde olmayın. Atmanız gereken işlemleri hızlandırma adımların sadece biridir. Dilekçenizi Müdürlüklere giderek verip takip etmeyi ihmal etmeyin.

Müdürlüklere giderek verecek olduğunuz bu dilekçeler için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz olarak teslim edebilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP