Ttnet fatura borcu, Ttnet taksitli borç ödeme, Ttnet güncel fatura
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk telekom Mobilexpress ile Fatura Ödeme, Türk telekom fatura ödeme kredi kartı, Mobil ödeme

Türk Telekom Mobil ve Mobilexpress ile Fatura Ödeme

Türk Telekom Mobil ödeme; Mobilexpress nedir? Mobilexpress; yeni nesil ödeme sistemidir. Bu sistemle internet üzerinden online olarak tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemine başlamadan önce üye olmanız gerekeceltir. Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra artık kredi kartı bilgilerine gerek kalmadan bundan sonraki işlemleri hızlı ve güvenli olarak yapabilirsiniz.

Ödeme giriş ekranı için TIKLAYIN.

Mobilexpress, kredi kartlarını PCI DSS Level 1 uyumlu güvenli sistemlerde saklayarak, üye işyerlerinin Tek Tıkla Ödeme, Tekrarlayan Ödeme ve Ödeme Geçidi hizmetlerinden yararlanmasını sağlayan bir ödeme altyapısıdır.

Türk telekom fatura ödeme (Mobilexpress)

Türk Telekom faturası Ttnet, ev internet vs ödemek istediğinizde “Mobilexpress ile ödeme” seçeneğini tıklayın. Ekran açıldığında fatura sorgulama yapın. Çıkan sonuçlardan ödeme yapmak istediğklerinizi seçin ve Cep telefonu numaranızı şifrenizi yazın ve telefona gelen “3570” göndericisinden doğrulama kodunu girip (tek sefer yapılır) işlemi tamamlayın.

Kredi kartı ile fatura ödeme

Türk Telekom kredi kartı ile fatura ödeme işleminizi online olarak yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için buraya tıklayın ve ekranda Kredi Kartı ile ödeme seçeniğinden faturanızı ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom ev telefonu borç sorgulama ve ödeme

Online olarak sabit hat faturası ödemek için üye olmanıza veya online işlem merkezine giriş yapmanıza gerek kalamadan ev telefonu faturası ödeme yapabilirsiniz. TCKimlik numaranıza göre fatura sorgulaması ile borç sorgulama ve borç ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ev telefonu faturası ödemek için buraya tıklayın.

Türk Telekom ev interneti (TTNET) borç sorgulama ve ödeme

Evde internet faturası ödemek için İnternet Hesap Numarası, TC Kimlik Numarası (TCKN), İnternetinizin bağlı olduğu Telefon Numarası,Adsl No ya da NET Mobil No ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İşlem yapmak için tıklayınız.

Türk Telekom mobil (AVEA) borç sorgulama ve ödeme

Avea hattınıza ait borç bilgilerinizi sorgulayabilir ve fatura ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. TCKimlik numarası üzerinden ve Cep telefonu numarası üzerinden sorgulama yapılabilir.

Ödeme işlemleriniz için tıklayın.

Türk Telekom faturaları nerelere ödenebilir?

Türk Telekom faturalı hizmetlerin faturaları; İNTERNET BANKACILIĞI, ATM, BANKA VEZNELERİ, FATURA ÖDEME MERKEZLERİ, TÜRK TELEKOM MAĞAZALARI, PTT, MOBİL BANKACILIK gibi çeşitli ödeme kanalları aracılığı ile ödenebilir.

Ödeme kanalları ile ödenen faturaların üzerine +1 TL, +2 TL gibi ek komisyon uygulanır.

Borç Sorgulama

Hem borç hem de alacak bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu işlemler için;

Mobil Müşteriler (AVEA)

Türk Telekom mobil hat üzeri (AVEA) borcunuzu veya alacağınızı öğrenmek için tıklayınız.

Evde İnternet Müşterileri (TTNET)

Ttnet internet ile evde internet ve Tivibu borç ve alacak bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Ev Telefonu (Sabit hat)

Türk Telekom ile ev telefonu kullanan müşteriler borcunu ve alacağını sorgulayabilir bu işlemler için tıklayınız.

Fatura şikayeti, fatura itiraz, fatura hatası ve diğer faturalı hat ile ücretlendirme ya da ürün/hizmet yanlışlığı gibi durumlarda 444 1 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fatura ödeme numarası: Avea, Ev telefonu, Ttnet faturalarını telefon ile ödemek için yine 444 1 444 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Türk Telekom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP