Avea (Mobil Faturalı) Türk telekom faturalıya geçiş "faturasızdan"
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş

Türk Telekom Mobil (Avea) faturasızdan faturalıya geçiş

Hattınız eğer faturasız hat ise kolay ve hızlı geçiş formunu aşağıdan doldurarak hızlı şekilde faturalıya geçiş yapabilirsiniz. Başvuru formu doldurulduktan kısa bir süre sonra tarafınıza dönüş yapılarak Türk Telekom Mobil faturasızdan faturalıya geçiş veya diğer operatörler arası faturalıya geçiş işleminiz tamamlanacaktır.

Faturalıya geçiş formu

18 yaşından büyük hat sahibi olmalısınız

 Faturalıya geçiş için Avea müşterisi olmak mı gerekiyor?

Diğer operatörlerden de geçiş yapılabileceği gibi ayrıca Bimcell, Vodafone, Pttcell, Turkcell, Teknosacell, D-Smartcell, Pttcell faturasız veya faturalı hatları istediğiniz operatöre numara taşıma (faturalıya geçiş) gibi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki başvuru formunu kullanarak;

  • Faturasızdan faturalıya geçiş
  • Yeni faturalı hat başvurusu
  • Faturalı hattan faturalıya geçiş (Numara Taşıma)

taleplerinizi kısa sürede bize ileterek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yeni simkartım bana nasıl ulaşacak?

Eğer hattınızı faturasızdan faturalıya aynı operatör içerisinde geçiş işlemi yapacaksanız hattınızı değiştirmenize yani yeni bir simkart almanıza gerek yoktur. Aynı sim üzerinden işlem görürsünüz.

Diğer operatörlerden geçiş yapan aboneler ise yeni simkart ve abonelik sözleşmelerini diledikleri adrese gönderimini talep ederek kapıda teslim alırlar.

Faturalıya geçiş ücreti var mı?

Hayır, faturalı hatta geçiş yaptığınız için ek ücret talep edilmez. Doğacak vergiler taksitli şekilde faturanıza yansıtılarak peşin ödeme veya yeni faturalı hat ücreti gibi ek ücret yansıtılmaz.

Faturalıya geçiş süresi ne kadar?

Sözleşmelerin elinize ulaşması ile aynı gün içerisinde hattınız faturalı olur. SMS ile tarafınıza bilgi gelecektir.

Faturalıya geçiş için gerekli belgeler ve şartlar

Abone kara listede değilse geçiş için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaktır. Kimlik fotokopisi ve abonelik sözleşmesi ile işlemi tamamlanacaktır.

Not: Yukarıdaki bilgiler; Avea (Mobil Faturalı) Türk telekom faturalıya geçiş kaç gün, türk telekom faturalıya geçiş süresi, türk telekom faturalıya geçiş ücreti, faturalıya geçiş şartları, faturalıya geçiş için gerekli belgeler, abonelik sözleşmesi için hazırlanmıştır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP