Türk Telekom faturalısız hat ücretleri 2018, Avea hat fiyatları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom faturalı hat ücretleri 2018, Avea faturalı hat fiyatları 2018

Türk Telekom (Avea) faturalı ve faturasız hat fiyatları

Türk Telekom (Avea) 2018 faturasız hat veya faturalı hat alırken bir ücret ödemek gerekecektir. Ödeyeceğiniz ilk ücretler sadece Avea hatları için geçerli değildir. Turkcell, Vodafone, Pttcell, Teknosacell, Bimcell gibi tercih edeceğiniz operatörlerle birlikte yine ödemek zorunda olduğunuz ücrettir. Faturalı hatta taksitle ödeyebilirken faturasız hatlar için peşin ödeme yapılır.

HEMEN FATURALI HAT BAŞVURUSU

Ücret ödemeden, evrak, belge istemeden hemen faturalı hattınızı verelim.Avea faturalı hat ücretleri ve hat açılış fiyatları

Türk Telekom faturalı hatta geçerken aylık ödemeniz gereken bir ücret çıkacaktır. Bu ücret size 7 TL gibi bir rakamla 12 ay boyunca faturanıza yansır. Dilerseniz bu ücreti peşin olarak ödeyebilirsiniz. 12 ay dolduktan sonra ise hattınıza 1.60 TL gibi vergeler fatura edilerek hat açık kaldığı tüm aylarda gelecek olan tutardır ve devlete gider.

Türk Telekom faturalı numara taşıma ücreti

Vodafone, Pttcell, Teknosacell, Turkcell gibi faturalı hat imkanı sunan operatörlerden faturalı hat Türk Telekom‘a taşındığında ek ücret çıkmaz. Tabi vergiler sabit olarak diğer operatörlerde olduğu gibi gelmeye devam eder. Hattınızı taşırken numara seçme veya numara değişikliği talep ederseniz yeni hat başvurusu yapmış gibi olursunuz ve ortalama 70 TL olan bu rakamı tek seferde veya 12 ay boyunca eşit taksitler halinde ödersiniz.

Türk Telekom faturasız hat ücretleri

Avea faturasız hat sahibi olmak için yine cebinizden ücret çıkacaktır. Bu fiyat peşin olarak ödenmektedir. Hattınızın tarifesine göre ücret artış gösterir. Normalde ilk hat alırken 60-70 TL içerisinde 4GB internet ve konuşma dakikası olan tarife tanımlanarak verilir. Bu ücretin yarısı tarifeye diğer yarısı hat ücretidir. Size ne kadar ücretsiz gibi gösterilmeye çalışılsada açılış ücreti alınmaktadır. Tarife yükseldikçe ilk ödeyeceğiniz fiyat yükselecektir.

Avea faturasız numara taşıma ücreti

Hattını Avea faturasıza taşıyan abonenin tarife haricinde bir ücret yoktur. Seçilen tarifeye göre ücret ödenir. 30 TL olan bir paket tanımı isterseniz 30 TL ücret ödersiniz. Ne kadar tarife miktarı yükselirse o kadar ilk ödenecek ücret artar. Numara taşıma esnasında yeni hat isterseniz bu sefer ücret daha fazla yükselir ve sizden yeni hat ücreti alınarak 60 TL gibi bir rakamı peşinen ödersiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP