Türk Telekom hipernet altyapı sorgulama, Fiber nerede var öğrenme
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Türk Telekom altyapısı nasıl sorgulanır, Ttnet telefonsuz altyapı var mı?

Türk Telekom altyapı, Fiber altyapı sorgulama, Fiber nerelerde var?

Türk Telekom fiber internet altyapısı nasıl sorgulanır? İl, ilçe, mahalle, cadde ve sokağa göre internet alyapı uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Ttnet ile hizmet alabileceğiniz gibi eğer sorgulama sayfasında altyapı hazırda bulunuyorsa sadece Türk Telekom ile internet almkla kalmaz eğer dilerseniz aynı zamanda çoğu internet firmasınınında kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki ekranından ADS, HİPERNET ve FİBER ALTYAPI sorgulama işlemini gerçekleştirerek altyapınızın ne olduğunu var mı, yok mu öğrenebilirsiniz.

TTNET Fiber nerede?

Türk Telekom fiber altyapı

Lokasyon sorgulamasında ADSL, Hipernet altyapı mevcutsa sadece Türk Telekom ev internet kampanyalarından yararlanmakla kalmaz dilediğiniz tüm internet firmaların kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Fiber internet mevcutsa Ttnet, Vodafone Süpernet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Adsl veya VDSL altyapım var görünüyor

Adsl veya Hipernet ile hızlı bağlantınız bulunuyorsa Superonline, Ttnet, Vodafone süpernet, Dsmart, Digiturk, TurkNet, Millenicom gibi ISS firmalarının DSL kampanyalarından yararlanılabilir.

Altyapım yok görünüyor

Altyapı sorgulama ekranlarında internet hizmetinden faydalanamazsınız. Böyle durumlarda DSL altyapı kullanmayan Mobil bağlantıları tercih edebilirsiniz. Alyapısı olmayanlar için Superbox kampanyaları ile 50GB kullanım kotası bulunan internet kampanyaları vardır tercih edebilirsiniz.

Telefonsuz internet altyapısı

Telefonsuz internet kavramıyla alakalı olarak bir altyapı yoktur. Sorgulama ekranınızda eğer herhangi bir altyapı mevcutsa kampanyalarınızı Yalın (Telefonsuz) internet olarak tercih edebilirsiniz.

Başvuru yaparsam kaç günde bağlanır

Ttnet altyapısı kapsama haritasında var olanlar için internet bağlantıları en geç 7 gün içinde gerçekleştirilir. Başvuru yapıldıktan sonra işlemler randevulu olarak gerçekleşeceğinden haberdar edilirsiniz.

Fiber altyapı sorgulayamıyorum

Fiber altyapı sorgulamasında sorunlar yaşıyorsanız BURAYA TIKLAYIN bölgenizde (İL-İLÇE) hangi internet altyapınız olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.

Fiber için sokak ve cadde sorgulama

Yukarıdaki ekranda sorgulama yaparken adresinizi İL, İLÇE, MAHALLE ve CADDE/SOKAK olarak seçtikten sonra GÖSTER butonuna basınız. Harita üzerinde çıkacak olan imleci binanızın üzerine bırakın ve doğrulama kodunu girin. Doğrulama kodundan sonra TAMAM tuşuna bastığınızda alınabilir hizmet listesi karşınıza çıkacaktır.

Fiber sorgulama her firma için geçerli mi?

Bu sayfa üzerindeki kapsama haritası sadece Türk Telekom altyapısını gösterir. Fiber sorgulama yaparak kendi altyapısının bulunduğu bölgeleri gösteren Kablonet, Superonline, Vodafone ve TurkNet yine aynı şekilde fiberi kendi altyapıları üzerinden de vermektedir.

Türk Telekom için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP