Ttnet başvuru iletişim, başvuru sorgulama, başvuru için gerekenler
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Ttnet internet başvurusu nasıl yapılır, Türk Telekom evde internet başvurusu

Ttnet internet başvuru şartları ve koşulları

TTNET internet başvurusu Telekom çatısı altına girmesiyle birlikte “Türk Telekom Evde İnternet” hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Bu yazımızdan Ttnet başvuru iletişim, Ttnet başvuru sorgulama, Ttnet başvuru için gerekenler ve Ttnet başvuru numarası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ttnet başvuru iletişim

Evde internet kullanmak ve başvuru yaparak sizinle irtibata geçilmesi için aşağıdaki başvuru butonuna tıklayın telefon numaranızı bıraktığınızda kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Tıklayın Başvuru Yapın

Ttnet başvuru sorgulama

Başvuru yaptıktan sonraki aşamalarda hattınızın durumu, şifreniz ve aktivasyon bilgilerinizi SMS ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca başvuru sorgulama detayları ile uğraşmadan kısa mesaj yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Ttnet başvuru için gerekenler

Ttnet (Türk Telekom) ev internet hattı almak için yaşınız 18 den büyükse kimlik fotokopinizi vererek başka evrak gereksinimi olmadan eve internet bağlatabilirsiniz. Sizden şunlar istenecektir;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Taahhütname

Eğer Türk Telekom grubu içerisinde diğer hizmetlere ait eskiden kalma borcunuz varsa hizmet alamazsınız. Öncelikle eski borçların ödenmesi gerekecektir.

Ttnet başvuru numarası

Yukarıdaki bağlantı butonu ile telefon numaranızı bıraktığınızda tarafınıza dönüş sağlanır.

Ttnet yalın başvuru, Ttnet fiber başvuru, Ttnet Adsl başvuru, Ttnet Vdsl başvuru, Ttnet Hipernet başvuru, Ttnet Ultranet başvurular için yukarıdaki bağlantı yeterlidir. Hizmetlerde belirtilen fiyatlar haricinde kargo/kurye veya fiber kurulumları için ek ücret alınmaz.

Taahhütlü aboneliklerde hizmetlerin kurulum ve aktivasyonları ile Fiber internet modemler ücretsiz olarak bağlanarak aktivasyon gerçekleşir.

Başvuru esnasında kimlik fotokopiniz ve abonelik sözleşmesi imzalatılır sizin başka bir yere gitmenize gerek kalmadan hattın bağlanacağı adrese gelinerek “başvuru” işlemleri tamamlanır.

Altayapınızın uygunluğuna göre Adls, Hipernet veya Fiber internet bağlantısı hattın desteklediği hızlara göre başvuru aşamasında tarafınıza bilgi verilerek alabileceğiniz maksimum hızlar detaylı anlatılır.

Müşteri irtibat “telefon” numarasını iletişim formuna bıraktıktan sonra kampanyalar, tarifeler ve internet paketleri hakkında detaylı bilgiler aboneye aktarılarak kampanya seçimi yaptırılır. Müşterinin başvuru aşamasında kampanya talebi alındıktan sonra onaylaması istenerek işlem kurulum/bağlantı ve aktivasyon aşamalarına geçilir. Abone sözleşme imzalamadan herhangi bir taahhüt altına girmiş olmaz.

Eğer abone dilerse alacağı hizmetten 14 gün içerisinde vazgeçebilir. Alınmayan bağlantı, aktivasyoni kurulum ücretleri abonenin sözleşme imzaladıktan sonraki taahhüt süresi tamamlanmadan iptal veya başka firmaya geçiş yapması durumunda bu ücretler tek seferde alınmak üzere faturasına yansıtılır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP