En ucuz interneti almak istiyorum, yalın başvuru formu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Telefonsuz internet başvuru, telefon hattı olmayan yalın hat başvurusu

Telefon hattı olmayan internet başvuru

Telefonsuz internet başvurusu ve ev için en uygun (ucuz) yalın başvuru yapmak istiyorum! Telefonsuz bir internet almak için aşağıdaki hat başvuru formunu doldurarak bütçenize göre aylık standart ödemeleri olan internet hattını alabilirsiniz.

Telefonsuz internet başvurusu

Telefonsuz internet başvuru şartları

Yalın internet almak için eksta bir şart veya koşul yoktur. Standart olarak aşağıdaki koşulların yerine getirilmesiyle eve yalın hem ADSL, VDS ve FİBER internet başvurusu yapabilirsiniz.

Koşullar;

  • Bağlantı yapılacak konumun altyapısının olması
  • 18 yaş altında olmamak
  • Kimlik fotokopisi teslim etmek
  • Abonelik sözleşmeleri ile taahhütname imzalamak

bu şartların yerine gelmesi durumunda isteyen herkes “telefonsuz internet başvurusu” yapabilir.

Hangi firmaların telefonsuz internet kampanyaları var?

Telefonsuz internet kampanyaları olan; Ttnet (Türk Telekom), Superonline, Vodafone Süpernet, Kablonet, Millenicom gibi internet firmalarının yanında ayrıca TurkNet internet kampanyalarından da yararlanılabilir. Fiber hatlarda altyapı zorunluluğu vardır.

Mevcut internetim var yalına geçebilir miyim?

İnternet hattı kullanıyorsanız kendi firmanızın telefonsuz internetine veya bir başka firmanın yalın kampanyalarına geçiş yapabilirsiniz.

Telefonsuz internet kaç günde bağlanır?

Mevcut evraklarınızla sisteme tanımlama ve aktivasyon aşamaları ortalama 7 gün içinde tamamlanmış olur. Evrakların gecikmesiyle aktivasyon süreleri de uzayacaktır.

Mevcut modemim var telefonsuz internette kullanabilir miyim?

Kullanıma uygun olan modemlerde yeni şifrenizi tanımlayarak internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer yüksek hızda bir internet tercih ederseniz eski modemin ADSL2+ uyumuna bakmalısınız. Uyumsuz modemlerle bağlantı sorunu yaşarsınız.

Telefonsuz internet hattının ne özelliği var?

Telefonlu internet ile telefonsuz internet kıyaslandığında herhangi bir fark göremezsiniz. Telefonlu hatlarda ek olarak telefon aboneliğide yapılmış olurken yalınların sadece internet aboneliği bulunur. Hız konusunda ise herhangi bir fark olmayacaktır.

Telefonsuz internet başvurusu nereye yapılır?

Sitemiz üzerindeki başvuru formu kullanabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra Müşteri hizmetleri tarafından aranarak kampanyalar hakkında bilgiler alırsınız. Size en uygun gelen kampanya seçiminden sonra gerekli sözleşme evraklarınız bulunduğunuz adresinize gönderilir.

Başvurumdan vazgeçebilir miyim?

Başvuru aşamasından sonra cayma durumunuz olduğunda 14 günlük cayma hakkı bulunur. Bu süreler içerisinde hattınızı başvuru yapmış olsanız dahi iptal edebilirsiniz. Modem almışsanız modemi tekrardan kargolamanız gerekecektir.

Yalın internet hızı ne kadar?

Fiber ve VDSL paketlerinde yalın internet hızlarınız lokasyona bağlı olarak 100 Mbps hızlarına çıkabilir. Adsl’de ise 16 Mbps’ye kadar hız alabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP