Ev numarası kapatma, Telefon hattı kapatma dilekçesi ve kapatma formu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Telefon iptal formu pdf, Türk telekom sabit telefon iptal dilekçesi, Türk telekom telefon iptal

Ev telefonu, sabit telefon hattı iptal işlemleri

Türk Telekom evde sabit numara, sabit hat kullanan müşterilerin herhangi bir nedenden dolayı iptal etmek istediklerinde doldurması gereken iptal dilekçesi, iptal formu ve iptal faks numaraları ile alakalı olarak gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. İptal dilekçesi doldurmadan önce hattınız üzerindeki kampanyaları, dakika paketleri taahhüt ve cihaz taksitleri var mı öğrenmeniz ücret ödeme konusunda faydanıza olabilir.

Ev telefonunu kapatmak istiyorum ama internet var

En çok karşılaşılan iptal ihtiyaçlarından biridir. Burada kampanya değişikliği yaparak çözüme gidebilirsiniz. Mevcut internet kampanyanızı Türk Telekom mağazalarına giderek veya 444 1 444 numaralı Müşteri hizmetlerini arayarak YALIN (Telefonsuz) internet hattı kullanmak istediğinize dair bilgi verirseniz işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Yeni bir yalın internet sözleşmesi ile faturanızda 10 TL gibi bir artış olabilir. Seçeceğiniz yalın kampanyaları ardından daha detaylı bilgiye ulaşmış olursunuz.

Ev telefonumu nasıl iptal ederim?

Ev telefonu hattı iptali için bir dilekçe doldurarak faks gönderebilirsiniz. Bunun haricinde Türk Telekom Grup Mağazaları üzerinden de yine iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. (NOT: Fesih işlemlerinde abonenin şahsen başvuru yapması gerekecektir.)

Ev numarası faks ile iptali

Aşağıda ev numarası iptal dilekçesi/formu bulacaksınız. Bu formu doldurup imzalayın ve faks numarasına iletin.

Hangi belgeler gerekli;

Hattınızın iptal olması için gereken belgelerin faksı gerecektir bunlar;

  1. Kimlik fotokopisi
  2. İmzalanmış iptal dilekçesi

İptal faks numarası: 0 312 306 07 32 numaralı faks hattına gönderin.

Not: İptal formu ve kimlik fotokopinizin okunaklı olduğundan, dilekçenizdeki sabit telefon numaranızı ve cep telefonu numaranızı doldurduğunuzdan emin olun.

Dilekçenizi gönderdikten sonra 24 saat içerisinde Türk Telekom ikna birimleri tarafından talebiniz doğrultusunda aranırsınız.

Türk telekom telefon iptal formu, iptal dilekçesi

Aşağıdaki bağlantı üzerinden telefon iptal formu, iptal dilekçesini indirebilirsiniz.

Dilekçeyi indirmek için tıklayın. (İptal formu/dilekçesi PDF formatındadır.)

Telefon hattı kaç günde iptal olur?

Dilekçede yer alan bilgilerin eksiksiz ve okunaklı olması durumunda kısa sürede Türk Telekom tarafından aranırsınız. Arandıktan sonra iptal talebiniz işleme alınarak 2-3 güne kadar iptaliniz gerçekleştirilmiş olur.

Ev telefonu iptal ücreti

Ev telefonunuzu (sabit numara) iptali gerçekleştirdiğiniz için ekstra iptal ücreti adı altında bir ücretlendirme yoktur. Son aya ait kullanım bedeliniz faturalandırılır.

Ev numarası iptal cezası

Numaranız üzerinde taahhüt varsa, taksitli cihaz alınmışsa size tek seferde fatura edilecektir. Tahhütlü dakika paketli abonelerde yapılan indirimler kullandıkları ay ile kalan taahhüt süresine bakarak hesaplanarak en düşük ücret yansıtılmaya çalışılır.

Başkası adına olan telefon hattı iptal edilebilir mi?

Vekaletsiz işlem yapılamaz. Talepler için hat sahibinin bir başka kişiye vekalet vermesi ve bu vekaletname içerisinde Türk Telekom ibarelerinin bulunması gerekmektedir.

Vefat/ölüm durumlarında iptal

Hat sahibinin vefatı, ölümü durumunda veraset ilanı gerekecektir. Veraset ilanında adı geçen kişiler işlem yapabilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP