Superonline taahhüt bozma cezası hesaplama
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Taahhüt süresi bitmeden Superonline aboneliğimi sonlandırırsam ne öderim?

Superonline taahhüt bozma ve iptal cezası hesaplama

Superonline internet hattı kullanıyorsanız ve bu abonelik için 24 aylık kontrat yaparak indirimli internet hizmeti adı altında taahhüt vermiş durumundasınız. Hattın bu sözleşme süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda ortaya çıkacak olan taahhüt bozma cezası olarak belirli bir tutar çıkacaktır.

Taahhüt bozma ile birlikte size gelecek olan faturayı abonelik süresini göz önüne alarak veya hesaplayarak ortalama tutar çıkarabilirsiniz.

Bu hesaplamanıza yardımcı olmak üzere Turkcell Superonline Taahhütname içeriğinde geçen maddeleri bir inceleyelim.

Superonline abonelik taahhütnamesi

Vdsl paketlerinde uygulanan sözleşmenin tamamını incelemek için buraya tıklayın.

Sözleşme içeriğindeki modem ile alakalı taahhüt sözü:

Resim 1: Sözleşme süresinden önce iptal durumu

Modemin taahhüt bozulmasında teslimi ve cezai tutarı (Resim 1): Yukarıdaki madde kısaca şunu söylemektedir; ben size modemi internet hattımı taahhüt süresince ücretsiz olarak emanet ediyorum. Siz modemimi kırıp dökmeden muhafaza etmek durumundasınız. Hattı iptal ederseniz modemi geri vermelisiniz. Çalışır ve tüm ekipmanlarıyla 10 gün içerisinde geri verin yoksa size 200 TL fatura ederim.

Modem cezası olarak teslim edilmediğinde veya kırılıp kullanılamaz hale geldiğinde ödeyeceğiniz tutardır.

Hattın sözleşmesi bitince modem ücreti:

Resim 2: Taahhüt bitince Superonline modem ücreti

Sözleşme sonrası modem ücreti (Resim 2): Taahhütü biten bir abone eğer yeni bir sözleşme yapmazda taahhütsüz olarak internet kullanmaya devam ederse aylık 4 TL modem taksiti alırım demektedir. Ayrıca kampanyalardaki tutarların ise normal yalın Vdsl kampanyalarından olacağını belirtmektedir.

Superonline iptal cezası

Not: Buradaki iptal konusu aboneliğin sözleşme süresi dolmadan iptal edilmesi ile alakalıdır.

Resim 3: Superonline taahhüt bozma cezası

Superonline abonelik süresi dolmadan iptal edilmesi durumundaki cezai işlem (Resim 3): Yukarıda Resim 1’de de göreceğiniz gibi modem ücreti konusunda yeterince bilgi vardır. Buradaki fiyatlandırmaya modem koşulu yerine getirilmediğinde ilave olarak eklenir.

Superonline, kurulum bedeli olarak 120 TL belirlemiş ve bu ücreti alırım demektedir. 96 TL aktivasyon ücreti, Yalına geçtiyseniz 8 TL, 6.99 TL Alo hizmet bedeli indirimi ayrıca Diğer Operatörden geçiş yaparak indirim alındıysa o indirim bedelleri, yine kullanılan indirim veya kalan taahhüt süresine bakılarak aboneye avantajlı gelecek şekilde verilen indirimlerin toplam tutarı tek seferde fatura edilir. Modem teslimi 10 günde yapılmadıysa veya modem arızalandıysa 200 TL ayrıca fatura edilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP