Superonline metro Ethernet başvuru, Superonline internet başvurusu

Superonline simetrik internet başvurusu, Superonline fiber ve adsl başvuru

Superonline fiber ve adsl internet ve Telefon başvurusu

Turkcell Superonline başvuru formu üzerinden; Superonline internet başvurusu, Superonline adsl başvurusu, Superonline fiber internet başvurusu, Superonline Metronet (Metro Ethernet) başvurusu, Superonline sabit telefon başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru formu üzerinden Turknet, Vodafone, Ttnet, Millenicom, Ttnet (Türk Telekom) hattı geçişi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni internet başvurularından da faydalanabilirsiniz.

Başvuru formu

Not: Turkcell Superonline başvuru formunu doldurup gönderdiğinizde Müşteri hizmetleri tarafından aranarak kampanyalar, talepler ve size en uygun olan tarifeler için ön görüşme sağlanarak hattınız yetkili servis ekiplerine modem teslimi, abonelik sözleşmesi teslim edilerek 1 adet kimlik fotokopiniz alınmak üzere yönlendirilir.

Bu form ayrıca “Superonline’e geçiş formu” işlevi de görmektedir.

Eğer bulunduğunuz bölge içerisinde Superonline fiber altyapısı bulunuyorsa kurulum ve aktivasyon işlemleri 24 saat gibi kısa sürelerde işlem yapılır. Altyapı uygunluğu yoksa yeni başvurular 10 güne, Churn yani diğer firmalardan geçişlerde ise hattınızın aktif edilmesi 7 günü bulabilir.

Tüm işlemlerin gerçekleşebilmesi için abonelik sözleşmesi, Churn evrağı hat sahibi tarafından imzalanarak TC Kimlik numaralı kimliğinizin fotokopissi gerekecektir.

Eğer kurumsal olarak;

Simetrik internet Vdsl, Metronet, Metro internet, Metro ethernet, Fiber internet, Adsl internet, Ev telefonu veya Voip ihtiyaçlalınız için şirket (kurumsal) evraklarınız gerekecektir. Bireysel abonelerde sadece kimlik yeterli olurken kurumsallarda vergi levhası, imza beyanı, yetkili kimlik fotokopisi ve faaliyet belgeleriniz gibi resmi evraklarınız alınarak imzaladığınız sözleşmenin 1 nushası ile Modem teslimi yapılacaktır.

Türkiye’nin hemen her il ve ilçesinden abonelik taleplerinde bulunabilir ayrıca geçiş Churn (Hat taşıma) yapabilirsiniz. Mevcutta internet hattı kullanıyorsanız Superonline geçiş için yukarıdaki form aracılığı ile işlemlerinizin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Not: Başvuru işlemini hat sahibi yapmalıdır. Formun doldurulmasından sonraki kampanya, fiyat ve diğer bilgiler için hat sahibi ile görüşme sağlanmalıdır. Abi, kardeş, eş, anne, baba adına başvuru yapılabilir ancak başvuru imzaları, kimlik fotokopisi hat sahibinin olmalıdır. Aksi durumda hat sahibi sözleşme imzalamadan hattın aktif olması mümkün değildir. Hat kimin adına açılacaksa o kişinin resmi olarak gereken evrakları imzalayarak kimlik fotokopisi teslim etmelidir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP