Superonline akk'siz internet, Superonline sınırsız internet başvurusu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline limit olmayan internet paketleri

Superonline limit olmayan sınırsız internet paketleri

Turkcell Superonline internet paketleri arasında AKN (Adil Kullanım Kotası) olmayan sınırsız paketler mevcuttur. Platin paketleri arasında akk’siz tarife arayanlar için kampanyalarla ucuza kullanımlara imkan sunar. 2018 için Adil Kullanım Kotalarının tümüyle kaldırılması durumunda nasıl bir kampanyalar yerini alır şimdilik kestirmek güç ancak 2018 aralık ayında yeni kampanyalar yüzünü gösterecektir.

Superonline akk’siz internet nedir?

Limitsiz internet anlayışı 2 farklı bakış açısı ile tercüme edilebilir bunlar;

  1. Limit kavramı olmaksızın aya nasıl bir hızda internetler başlarsak başlayalım ayın sonuna kadar ve sonraki ayda aynı indirme ve yükleme hızı ile devam eden internet erişim hizmeti sınırsız internet olarak tanımlanır.
  2. Limitsiz internet ise belirli bir kota çerçevesinde ayı tamamlamaya ancak kotanın dolumu ile hem indirme hem de yükleme hızının düşürülmesi ile verilen limitsiz internettir. Buradaki limit kavramı ise hattın kesilmemesi ancak hızlarda düşüş yaşanmasından dolayı limitsiz olarak tanımlanır.

Superonline akk’siz internet fiyatları

Kampanyalar incelendiğinde ise tümüyle sınırsız yani ne indirme ne de yükleme hızında herhangi bir sınır olmaksızın verilen platin paketlerdeki fiber internet fiyatları ise normal akk ve akn olan paketlere göre daha pahallı olmasıdır. Normalde 50 Mbps internet hizmeti alan bir fiber kullanıcı kotasını doldurduğunda yükleme hızı 1 Mbps düşer. Ancak sınırsız tarifelerde bu hızlar 2-4 Mbps arasında değişerek aynı sabit kalır. Buna göre uygun tarifeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Superonline akk’siz internet paketleri

Akn’siz internetlerde hızda ve fiyatta değişme olmaz. Aynı hızda iptal edilene kadar sürer ve ek ücret gelmez. Başka operatörden geçiş yapılırsa iptal edilen internetten çıkan cezalar Superonline tarafından karşılanır.

Superonline akk’siz internet başvurusu

Başvuru aşamalarında herhangi bir koşul veya şart aranmaz. 18 yaşını dolduran ve binasında Superonline fiber internet altyapısı mevcut olan her ev kullanıcısı sadece kimlik fotokopisi ile akn’siz internet başvurusu yapabilir.

Başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYIN tarafınıza kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Superonline akk’siz internet SSS.

Modem ücreti var mı?

Modemler için 7 TL fiyat uygulaması bulunur ancak bu fiyatlar kampanyalar dahilinde ücretsiz olarak verilir.

Başka operatörden geçiş yapılır mı?

Superonline fiber internet altyapısına sahip olan aboneler dilediği firmadan cayma bedeli karşılanarak başvuru yapabilir.

Kurulum ücreti var mı?

Kurulumlar ücretsiz olarak gerçekleşir.

Adsl’den geçiş yapılabilir mi?

Evet ADSL internet kullanan aboneler geçiş yapabilir.

Telefonsuz internet kullanıyorum geçebilir miyim?

Evet geçiş yapabilirsiniz.

Fiyatlar taahhütlü fiyat mı?

24 ay taahhüt verilirse bu fiyatlar uygulanır.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP