Superonline başvuru iletişim, başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline internet başvurusu nasıl yapılır?

Superonline başvuru şartları ve koşulları

Turkcell Superonline ile internet başvurusu yaparak eve bağlantı çektirmek için ya Superonline fiber internet altyapısına sahip olacaksınız ya da Türk Telekom altyapısı üzerinden Adsl veya VDSL hattı alacaksınız. Superonline başvuru telefonu, Superonline başvuru takip, Superonline başvuru sorgulama gibi soruların yanıtını alarak yazımız üzerinden bilgi sahibi olabilir hemde başvuru yapabilirsiniz.

Superonline başvuru telefonu

İnternet hattınıza başvuru yapmadan önce telefon ile iletişime geçerek bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerinden numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır..

Tıklayın Başvuru Yapın

Superonline başvuru sorgulama

Superonline başvuru sorgulama aşaması SMS yoluyla bilgi geçilerek yapılır. Başvuru esnasında bıraktığınız cep telefonu numarasına kısa mesaj gönderilerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Superonline başvuru takip

Superonline hattına başvuru yaptıktan sonra randevulu sistem devreye girer. İlk görüşme yaptığınız Müşteri hizmetlerinden kampanyalar, paketler ve tarifeler hakkında bilgi alarak onay verdiğinizde başvurunuz teknik bölüme gider. Teknik taraf kurulum ve aktivasyon için sizden randevu alacaktır.

Superonline başvuru şartları

Turkcell Superonline kara listesinde olmayan aboneler için altyapılarının mevcut olması durumunda herhangi bir şart veya koşul aranmaz. Aşağıdaki belgeler tamamlandığı sürece başvurunuz için bir engel yoktur.

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Varsa modem teslim tutanağı
  • Taahhütname

Superonline Fiber altyapısı olan bölgeler için kurulum ve aktivasyonlar ücretsiz olarak sağlanır..

Superonline başvuru aşamaları

Bir not düşelim; binasında Türk Telekom fiber altyapısı olan aboneler Superonline internet hizmeti alamaz. Superonline fiber başvurularını sadece kendi fiber optik kablolarının döşeli olduğu evlerde, binalarda veya sitelerde hizmet verir.

  1. Başvuru yatıktan sonra aranırsınız ve altyapınız kontrol edilir.
  2. Binanızın durumuna göre Adsl, Vdsl ya da Fiber altyapısı üzerinden alabileceğiniz tarife ve paketler hakkında bilgilendirilirsiniz.
  3. Onay verdiğinizde modeminiz ve sözleşmeniz teslim edilmek üzere sevkiyat bölümüne aktarılır.
  4. Yetkili ekipler tarafınıza dönüş yaparak sizden kurulum randevusu ister.
  5. Randevu günü hattınız çekilir, dairenize döşenir, modem kurulur ve aktivasyon gerçekleşir.
  6. Sözleşmeler imzalatılır, kimlik fotokopiniz alınır ve gereken tüm detaylar bitmiş olacaktır.

Eğer abone vazgeçerse iptal etmek için 14 günlük süresi vardır. Bu süre içerisinde sorun yaşamadan hizmetlerden vazgeçerek modem teslimini yapıp hizmetini sonlandırabilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP