Superonline Adsl arıza, Superonline arıza kaydı, arıza sorgulama
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline internet arıza bildirimleri

Superonline Arıza kaydı

Turkcell Superonline adsl ve fiber internet hatlarında hem hizmetinizi Superonline altyapısı ile hem de Türk Telekom altyapısı ile hizmetler verilir. Her iki kurumdan da kaynaklı arıza oluşabilir. Arıza kullanıcıdan kaynaklanabileceği gibi aynı zamanda bir altyapı, santral veya başka bir çalışmadan dolayı da internet hattınızda sorun yaşayabilirsiniz.

Böyle durumlarda arıza sorgulama, arıza kaydına bakmak veya arıza kaydı açmak için Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini aramalısınız. Bireysel ev internet kullanıcıları 0850 222 0 222 numaralı Bireysel Çağrı Merkezini, kurumsallar ise 0850 222 1 222 numaralı Kurumsal Çağrı Merkezini arayarak işlem yapabilir.

Superonline arıza başvurusu, Superonline arıza formu

Arızama çözüm bulunmuyor diyorsanız Bireysel Müşteriler, İletişim formumu üzerinden, veya Hesabım’dan, kurumsal müşteriler ise İletişim formu veya Kurumsal Online İşlem Merkezi üzerinden şikayetlerini iletebilir.

Ayrıca; 0850 222 02 20 Ücretsiz Hizmet Hattı üzerinden kayıtlı numaranız ile ücretsiz arama yapabilirsiniz. Hizmetlerine ait fatura detaylarıyla ilgili ayrıntılı bilgi alabildiği, şifre işlemleri ve kota işlemlerini yapabildiği sesli yanıt sistemidir.

Superonline fiber arızası

Superonline fiber internet hizmetlerinde arıza kaydına hızlı müdahale edilir. Maksimum 24 saat içerisine yetkili servis tarafından hizmetinizin kontrolü sağlanmış olur.

Superonline adsl ev internet arızası

Superonline Adsl internet hizmetinizi Türk Telekom hattı üzerinden alıyor olabilirsiniz. Arıza veya bir sorun yaşadığınızda Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine kayıt bırakarak veya kayıt açmalısınız.

Arıza işlemleri

Arıza kaydınızı Çağrı merkezi üzerinden bıraktığınızda; Turkcell Superonline destek birimleri veya Fiber Çözüm Merkezlerinden destek alınabilir. Kullanıcı kaynaklı olmayan arızalar, garanti kapsamında ücretsiz olarak FÇM tarafından giderilir ya da cihazlar yenisi ile değiştirilir. Kullanıcı kaynaklı arızalarda ise ücret ödemek veya ücretli hizmet almak zorunda kalabilirsiniz.

Kayıt açmadan önce şunları kontrol edin;

  1. Modemin ışıklarının hangilerinin yanıp yanmadığını,
  2. Splitter (telefon ile internet ayrıştırıcı) kullanıyorsanız çıkarın direk hattınızı modeme bağlayın.
  3. Kablolarınızı kontrol edin. Kopma, ezilme, kırılma var mı bakın.
  4. Borcunuzu ödeyip ödemediğinizin sorgusunu faturalarınızdan kontrol edin.
  5. Modem arayüzüne giriş yaparak şifrelerinizi kontrol edin. Elektrik kesintisi veya gidip gelmesiyle ya da modemin açılıp kapanması ile fabrika ayarlarına dönerek şifreleriniz sıfırlanmış olabilir.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP