Superonline'ye ads ve fiber nasıl taşınır
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline geçiş nasıl yapılır?

İnternet hattı Superonline’ye nasıl taşınır?

Evde telefonsuz internet, telefon hatlı internet, yalın, adsl ve fiber internet kullanıyorsanız hattınızı Superonline’ye hızlı şekilde geçirebilirsiniz. Ttnet, Türk Telekom, Doping, Millenicom, Vodafone, Supernet, TurkNet telefonlu veya telefonsuz hatlar Turkcell Superonline’e taşınabilir.

Adsl internet kullananlar Fibere geçiş yapabilir.

İnternet geçiş işlemleri şu şekilde ilerler;

Adsl veya fiber internet için başvuru yaptıktan sonra işlemlerdir. Başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnternetler arası geçiş işlemleri (Turkcell Superonline)

  • Başvuru aşamasından sonr Modem teslimatı gerekeceğinden Superonline bayii sizi arayacaktır.
  • Hangi gün uygunsanız o gün modem teslimatı için sizden randevu alınır.
  • Modem tesliminde; sözleşme ve geçiş formu (Churn) evrağı imzalatılarak sizden kimlik fotokopisi alınır. (Hat sahibi imzalamalı ve kimlik fotokopisi vermelidir.)
  • Evrakların tesliminden sonra 0850 2220222 telefon hattın sizi Turkcell Superonline müşteri hizmetleri arayarak sizden tarifeniz ve başvurunuz için onay alacaktır.
  • Başvurunuz bu işlemlerin ardından geçiş için uygulamaya alınarak 2 gün içerisinde geçişiniz tamamlanır. Geçişin ardından SMS ile size bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Bu süreç içerisinde hattınızda kesinti olmaz mevcut internetinizi kullanmaya devam edersiniz. Aktifleşme işlemi yani hattınızın taşınma işleminin gerçekleşmesinden sonraki Aktivasyon SMS’inden sonra yeni modeminizi takarak veya eski modeme kullanıcı adı şifrenizi girerek kullanıma devam edersiniz.
  • Hattınız telefonlu internet veya telefon hattı talepliyse numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Telefon hattı numarasını taşımak isteyen abonelerin taşıma süresi 1 haftalık süreçtir.
  • Yeni kullanıcı yani Müşteri Numarası ve Kablosuz internet şifreleri SMS ile hattınızın aktivasyonu gerçekleştiğinde iletilir.
  • Hat sahibi haricinde başkası tarafından taşıma yapılamaz. Hat sahibinin onayı gerekecektir. Fiber, Adsl, Telefonlu veya telefonsuz internet işlemlerinde geçerlidir.

Not: Hat taşıma işlemlerinizden sonraki ilk faturanızı online işlem merkezi üzerinden görebilirsiniz. Eski operatörünüzden son 1 fatura gelecektir. Bu faturaya aldanarak 2 ayrı fatura geliyor düşüncesine kapılmayın. İnternet hattı veya telefon geçiş formlarının ardından sizin herhangi bir iptal işlemi için eski operatörünüze talepte bulunmanıza gerek yoktur. Evrak eksikliği, imza eksikliği veya kimlik fotokopisinin olmayışı sonucu hat taşıma işlemi beklemede kalarak işleme alınmaz. Kimlik fotokopiniz yoksa gelen görevli aslından fotokopisini alacaktır.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP