Superonline fiber başvurusu kaç günde kurulum yapılır?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline fiber internet hattı nasıl açılır?

Superonline fiber internet kurulum süreci nasıl işler?

Turkcell Superonline başvuru, Superonline kurulum takip, başvuru takip, turkcell superonline başvuru sorgulama, internet kaç günde bağlanır, turkcell süperonline kurulumu nasıl yapılır, kurulum süreci gibi merak ettiğiniz konular hakkında aşağıdan bilgi edinebilirsiniz.

Hattını Superonline fiber internet yapmak için yeni başvuru veya diğer operatörlerden geçişlerde belirli bir süre beklemeniz gerekecektir. Bu süreç fiber yeni hat başvurularında daha kısa sürelidir ancak geçişlerde yani internet hattı taşımalarda (churn) belirli bir geçiş süreci yaşanacaktır.

Başvuru veya hat taşıma yapacaksanız aşağıdaki başvuru butonunu kullanabilirsiniz.

Fiber aboneliklerde kurulum süreci

Fiber internet abonelik başvuru talebinde bulunduğunuzda aranarak fiber altyapı uygunluğunuz kontrol edilir. Kontrolde eğer fiber varsa ilgili internet hizmetine ait tarafınıza tarifeler sunulur. Eğer bina veya evinizde fiber internet yoksa Telefonsuz internet, Adsl veya xDSL kampanyaları tavsiye edilir.

Eğer fiber altyapınız varsa;

  1. Tarafınıza sunulan fiber kampanyaları kabul ettiğinizde talebiniz sisteme tanımlanır. Bu tanımlamanın ardıdan size SMS ile durumun ilerleyişi bildirilir. Müşteri numaranız ve süreç bilgi mesajları gelir.
  2. Sistem talebinizi otomatik olarak size en yakın bayiiye kurulum gerçekleşmesi üzere atar ve bayii tarafından aranarak kurulum yapılmak üzere randevu alınır.
  3. Gelen kurulum ekibi aynı zamanda yanında sözleşme, taahhütlü belgeler size imzalatılarak bir nüsha sizde kalır ayrıca kimlik fotokopinizi alır.
  4. Zaten binanızda switch mevcut olduğundan kutu ile daire arası kablolama gerçekleşerek modemin kurulacağı yere göre tüm işlem biterek modeminizin kablosuz şifreleri ve online işlem merkezi giriş bilgileriniz gönderilir. Aktivasyonda aynı zamanda gerçekleşmiş olduğundan kurulum tamamlanır.
  5. Telefon hattı talebinizde varsa kurulumla birlikte telekon hattınızında aktivasyonu gerçekleşir. Telefon numarası kullanıyor ve numara taşıma istediyseniz bu işlemlerden sonra numara taşıma süreci başlar. Bu biraz zaman alabilir 1 haftalık gibi süreler sonunda numara taşıması gerçekleşir ve size SMS ile bilgilendirme geldiğinde artık Superonline telefon hattı kullanmaya başlamış olursunuz.
  6. Cihaz istediyseniz bu cihaz bayii tarafından 10 günlük bir süre sonunda teslim edilir.

Not: Eğer randevu günü evde olmadığınızda kurulum süreci başlamaz. Tekrardan randevu alınarak aynı işlemler uygulanır. Kimlik fotokopisi vermeden işlem aktivasyonu yapılmaz. Başkası adına sözleşme imzalayamaz ve aktivasyon yapamazsınız.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar



AKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP