Superonline altyapısı nerelerde var?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Superonline fiber internet hangi illerde var?

Turkcell Superonline Fiber internet

Turkcell Superonline altyapısı olan ve olmayan iller hangileri, Superonline nerelerde var? Şunu belirtelim; Superonline kalitesinde bir internet hizmeti almak istiyorsanız Turkiye’nin her ilinde VDSL, ADSL yalın ve telefonsuz internet hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için Turk Telekom sabit telefon veya internet altyapısının olması yeterlidir.

Biz, kullanıcılar olarak İl veya İlçemizde Superonline altyapısı yoksa hizmet alamayacağımızı düşünürüz ancak altyapı sağlayacısı olan Türk Telekom sayesinde Superonline başvurusu yapılmaktadır. Bir altyapınızın olması yeterlidir. Tabi fiber Superonline olsun diyorsanız sitenizde bu altyapı şartı aranacaktır.

Superonline hangi illerde var, Superonline altyapısı olan yerler

Turkiye’de Turkcell Superonline kendi fiber optik kablosu çektiği iller şunlardır;

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Samsun, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir ve Aydın. Bu illerde altyapı vardır ancak hem semt, mahalle veya ilçede yoktur. Genelde büyük sitelerde hizmet veren bu yapı tüm İl’in bölgelerini veya mahallelerini kapsamaz.

Superonline hangi illerde yok, Superonline altyapısı olmayan yerler

Turkcell Superonline fiber internet hizmetinin fiber kablolama çekmediği iller ise şunlardır;

Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Artvin, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Isparta, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Not: Superonline altyapısının olmadığı illerde ADSL, VDSL gibi internet başvuruları yapılabilir. Türk Telekom altyapısı üzerinden aynı şekilde Superonline internet alabilirsiniz.

Hatırlatma: Superonline fiber internet altyapısının olduğu yerlerde Vodafone Süpernet kampanyalarından faydalanarak Superonline altyapısı üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Superonline altyapı talebi

Superonline tarafından mahallelerde fiber altyapı çekimi çok nadirdir. Maliyetleri açısından abonelik sayısına bakılacaktır. Sitelerde ise Superonline altyapısı başvuru yapmak daha kolaydır. Abone çokluğu ile herhangi bir Superonline bayii üzerinden altyapı talebi veya bir dilekçe ile Superonline genel müdürlüğe talepte bulunulabilir. Hiç alyapısı olmayan illerde ise henüz erkendir ancak yine bilgi alabilirsiniz.

Superonline için diğer konular

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP