Superonline yalın başvuru, Superonline fiber başvuru formu

Superonline başvuru formu, Superonline online başvuru

Superonline internet başvurusu

Superonline başvuru formu ile internet hizmetini yalın internet (telefonsuz internet) veya telefon hatlı olarak ADSL, VDSL veya altyapıya göre Fiber optik olarak hem bireysel ev kullanıcıları hem de kurumsal işyeri sahipleri Superonline başvuru formu doldurarak hizmetin aktivasyonu için kısa sürede kendileri ile iletişim kurulmasını sağlayabilir. İnternet hattı açtırmak için kimlik fotokopisi ile sözleşmenin imzalanması dışında başvuru için herhangi koşul veya şart yoktur.

Superonline başvuru formu

Turkcell Superonline başvuru formu kimler içindir?

Superonline internet başvuru formunu 2 amaçla doldurabilirsiniz bunlar;

  1. Evine veya işyerine yeni bir internet (ADSL, VDSL, FİBER) bağlatmak isteyen aboneler
  2. Mevcutta internet kullanan ve hattını Superonline’a taşımak isteyen aboneler

Başvuru durumunuza göre altyapının hizmeti alabilmeye uygun olmasıyla hat sahibi olacak kişinin abonelik sözleşmesini doldurup imzalaması yeterlidir.

Superonline başvuru şartları ve koşulları

1- Yeni internet aboneleri;

Yalın VDSL, ADSL almak isteyen abone: Yalın (telefonsuz internet) başvurusu yapmak isteyen müşterilerin binalarında Türk Telekom altyapısının olması gerekmektedir. Türkiye’de İL önemi olmaksınızın her Şehir üzerinden TELEKOM ALTYAPISI olduğu sürede başvuruda bulunarak ADSL, VDSL hizmetlerinden telefonlu hat veya telefonsuz hat olarak yararlanabilirsiniz.

Fiber internet isteyen abone: Hattını fiber olarak kullanmak isteyen abonelerin SUPERONLİNE FİBER ALTYAPI uygunluğu gerekmektedir. Yoksa fiber hizmet yerine diğer internet hizmetlerinden faydalandırılır. Fiber internet altyapısı olan abonelerde ise 24 saat içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri başlatılarak kısa sürede aktivasyon tamamlanır.

Yeni internet başvurusu: Başvuru yaptıktan sonra altyapınızın uygunluğuna göre internet hizmeti sağlanmaktadır.

2 -Mevcut internet aboneleri (ADSL, FİBER);

Mevcut internet abonesi: Ev interneti veya işyeri data hattı kullanan diğer operatör aboneleri hatlarını herhangi bir kesinti veya sorun yaşamadan Superonline taşıma yapabilirler. Adsl kullanan bir abone eğer Fiber altyapısı olan bir evden başvuru yaparsa hat ADSL yerine fiber olarak verilir. Normalde ADSL altyapısı üzerinden hizmet alan aboneler ise ADSL hizmeti olarak aynı şekilde Superonline Adsl Geçiş yapabilir. Tüm İl ve ilçeker için geçerlidir.

Superonline yeni internet başvurusu detaylar:

Kurulumlar ve teslimatlar ücretsiz olarak aboneye aktif edilerek teslim edilir. Abonenin eski firmasından geçişte ceza faturası ödemesi durumunda ise ödedikleri taahhüt bedeli karşılığında Superonline’dan cayma bedeli adı altında ekstra indirim alabilirler.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP